HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2016 Salı

Zara Ekinli Şampiyonluğunu Erken İlan etti.


Zara Ekinli Şampiyonluğunu Erken İlan etti.
İstanbul'da alt yaş kategorilerinde aldığı başarılarla dikkatleri üzerine çeken Zara Ekinli Spor Kulübü bu başarılarına bir yenisini daha ekleyerek U15’lerde ligin bitimine 3 hafta kala namağlup şampiyonluğunu ilan etti. Ligde oynadığı 11 maçta 11 galibiyet alarak en yakın rakibine 12 puan fark atan Sultangazi temsilcisi şampiyonluğıunu erken kutladı.


Kendi sahasında karşılaştığı İstanbul Gençlerbirliği karşılaşmanın ilk yarısını 1-0 mağlup kapatan, Zara Ekinli Spor mücadelenin ikinci yarısına rakibine oranla daha üstün bir futbol sergileyerek Caner ve Yusuf'la bulduğu gollerle müsabakadan 2-1 galibiyetle ayrılarak mutlu sona ulaştılar.Zara Ekinli Spor U15 İstanbul Gençlerbirliği karşılaşması sonrasında 11 maçta 11. galibiyetine ulaştı. Zara Ekinli Spor 10 grupta 11 hafta sonunda en yakın rakibine 12 puan fark atarak ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.Karşılaşma sonrasında açıklama yapan Zara Ekinli Spor Kulübü teknik Direktörü Fatih Yıldırım,  “yaklaşık beş buçuk aydır çok yoğun bir tempoda çalışan ve bu başarıya sonuna kadar inanan bir ekiptik. Beş buçuk aylık çalışmamızın emeğini oynadığımız 11 maçta 11 galibiyet alarak ligin bitimine 3 hafta kalmasına rağmen şampiyonluğumuzu ilan etmemizle göstermiş olduk. Beş buçuk aylık emeğinizin karşılığı olan şampiyonluğu hak eden tüm oyuncularımı yürekten kutluyorum. Bu başarı bizim için yeni bir serüvenin başlangıcı. Şimdiki hedefimiz ise İstanbul elemelerini geçip Türkiye Şampiyonasına katılmak. Türkiye Şampiyonası'nda Sultangazi İlçemizi ve Zara Ekinli Spor camiasını en iyi şekilde temsil edip Oradan da başarılı bir şekilde ilçemize kupayla dönmektir. Ben tekrar ediyorum; bütün takım arkadaşlarımı yürekten kutluyorum ve hepsinin alnından öpüyorum. Dediğim gibi bizim için bu bir başlangıç. İnşallah çalışmalarımızı aralıksız devam ettirerek Türkiye Şampiyonası'nda Sultangazimizin ismini zirveye yazdıracağız.”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.