HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2016 Çarşamba

Yine Olmadı Tunaspor

Yine Olmadı Tunaspor
Bölgesel Amatör Lig 12. grupta mücadele eden İstanbul temsilcisi Tuna Spor 8. hafta müsabakasında Bayrampaşa Belediye Stadı'nda Şampiyonluk yarışının önemli adaylarından Çayırovaspor'u konuk etti.

İki takımında açık bir futbolu tercih ettiği ve son derece tempolu, seyir zevki yüksek geçen karşılaşmada sonucu son 5 dakikada gelen goller belirledi. Geride kalan haftalarda bir türlü şansını kıramayan ve galibiyet yakalayamayan Bayrampaşa Tuna Spor 86.dakika da ikinci yarının başında oyuna giren Tunahan Ergül ile öne geçti. Bu sefer oldu dedikleri anda 90+4. dakika da Ümit Murat Gültaş ile gelen Çayırovaspor golüne engel olamayınca üçünçü beraberliğini alarak 3 puanla ligin alt sıralarında yer aldı.


Karşılaşmayı Eskişehir bölgesi hakemlerinden İhsan Gökdem Yapıcı yönetirken yardımcılıklarını Bilecik bölgesi hakemi Adem Akkaya ve yine Eskişehir bölgesi hakemi Semih Kocaman yaptı. Kütahya bölgesi hakemi Emre Korkmaz'da 4. hakem olarak görev aldı.

Teknik Direktör Akın Topgül ile ilk karşılaşmasına çıkan Bayrampaşa Tuna Spor, Çayırovaspor karşısında oyunun ilk bölümlerinde oldukça etkili bir ortaya koydu. Bu oyunun karşılığında da pozisyonlar üretmesine rağmen Çayırova defansı Tuna Spor forvetlerinin gol bulmasına izin vermedi. Oldukça tempolu geçen karşılaşmada Çayırova Spor da etkili ve hızlı geliştirdikleri ataklarda gole yaklaşırken Emin Dilber bir pozisyonda topu çizgiden çıkararak Tuna Spor'u geriye düşürecek gole izin vermedi.


Karşılaşmanın ikinci yarısında Tunaspor orta alanda baskısını arttırarak, Çayırova kalesinde tehlikeli pozisyonlar yaratsa da gol 86. dakikada Tunahan ile geldi. Normal sürenin bu skorla geçilmesinden sonra bu seferoldu denilecek iken 90+4. dakikada gelen Çayırovaspor golü sevinci Tuna Spor taraftarının kursağında bıraktı. Karşılaşma son dakikalarda atılan gollerle 1-1 eşitlikle sona erdi.

STAD : Bayrampaşa Belediye
HAKEMLER : İhsan Gökdem Yapıcı, Adem Akkaya, Semih Kocaman
TUNASPOR : Özer Bozdağ, Serdar Rahman Bilik, Erden Korkmaz (Mustafa Uğur Aygün 71'), Ersin Akdoğa (Tunahan Argül 46'), Mehmet Zengin, Hakan Öztürk, Emin Dilber, Jıbreel Adidamola Raji, Fesih Oluç, Muhammed Emre Gürsoy (Gökhan Kuzay 87'), Anıl Demir
YEDEKLER : Berk Soljin, Furkan Güneyli, Mustafa Uğur Aygün, Gökhan Kuzay, Osman Gedik, Eray Sait Kanpara, Tunahan Argül 
TEKNİK DİREKTÖR : Akın Topgül

ÇAYIROVASPOR : Engin Varıcıoğlu, ÖmerŞahin, Oğuzhan saraç, EbubekirGöze, Fatih Karagülle, Serhat Gezginci, Ümit Murat Gültaş, Erkam Güleç, Ufuk Gülez (Cafer Yılmaz 89'), Cihat Halil (Hamza Bayoğlu 10' (Oğulcan Varol 83')), Mustafa Ertuğ
YEDEKLER : Ender Dursun, Zeyyat Can, Emir Nas, Ahmet Seyfi Yüksel, Oğulcan Varol, Cafer Yılmaz, Hamza Bayoğlu
TEKNİK DİREKTÖR : Mehmet Eyüp Tutcuoğlu

GOLLER : 86' Tunahan Argül (Tunaspor) / 90+4 Ümit Murat Gültaş (Çayırovaspor)
SARIKART : Hakan Öztürk 28', Fesih Oluç 54', Emin Güler 59' (Tunaspor) / Serhat Gezginci 66' (Çayırovaspor)


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.