HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2016 Çarşamba

Yeşilova’da Gol Düellosunun galibi Yeşilova Esnafspor oldu.5-4

Yeşilova’da Gol Düellosunun galibi Yeşilova Esnafspor oldu.5-4
İstanbul U -17/A Gençler ligi 8.Grupta şampiyonluk yarışı veren Yeşilova Esnafspor kendi sahasında oynadığı Güngören Doğuşspor karşında zor anlar yaşadıysa da gol düellosunu 5-4 kazanarak lider İFAspor’u bir puan gerisinden takipçisi oldu.Yeşilova Kemal Aktaş sahada kozlarını paylaşan iki takımın maçında tam 9 gol atıldı. Gol düellosuna sahne olan karşılaşmadan 5-4 galip ayrılmayı başaran takım Yeşilova Esnafspor takımı oldu. 3 puanı alan Yeşilova Esnafspor takımı 21'’e yükseltti ve22 puanlı lider İFA spor'un ardından 2.sırada yer aldı.


Günün önemli maçında Yeşilova Esnafspor takımında Berker(3),Erdem ve Mehmet, misafir takım Güngören Doğuşspor takımında Mert, Şükrü, Emir ve Muhammet takımlarının gollerini atan futbolcular oldular.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.