HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2016 Çarşamba

YEŞİLOVA ESNAF ALTYAPISI EMİN ELLERDE

YEŞİLOVA ESNAF ALTYAPISI EMİN ELLERDE
Yeşilova Esnafspor altyapısı güvenilir ellerde.
Yeşil beyazlı kulüpte altyapıda 3 ay önce göreve başlayan Murat Aslanyavrusu kısa süre içinde kendini hem camiaya hem de sporculara sevdirdi.U15 ve U17 yaş gruplarını birlikte çalıştıran Aslanyavrusu’nun altyapıda oyuncuların gelişimine büyük önem verdiği, skordan çok oyuncuların performanslarıyla ve sisteme uyumlarıyla yakından ilgilendiği belirtildi. Aslanyavrusu gazetemize yaptığı açıklamada 3 aydan beri altyapıda görev yaptığını belirterek altyapıda önceliğinin önce iyi insan yetiştirmek olduğunu söyledi.
Aslanyavrusu “Benim önceliğim sporcularımın kişilikli, iyi bir insan olarak yetişmeleri. Önceliğimiz çocukları geliştirmek, onları yapacağımız antrenmanlarla da profesyonel liglerde oynayabilecek düzeye getirmek. Bunlar bizim için şampiyonluktan önce gelen değerler.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.