HAZIRLIK MAÇLARI

8 Kasım 2016 Salı

Yeni Lider, Yahya Kemal


Yeni Lider, Yahya Kemal 
U17/B 11. Grupta Şampiyonluğun İki Favori Adayı Sarıyer Belediye Spor ile Yahya Kemal Spor  , Yahya Kemal Stadı nda Karşı karşıya Geldi . Maça Lider olarak gelen Sarıyer Belediye Spor rakibine deplasmanda mağlup olarak 1.ligi Yahya Kemal'e kaptırdı.

Mücadele iki ekibinde dengeli oyunu ile Başladı , sariyer ilk yarıda Bedirhan ile oyun kurmaya çalışırken Yahya Kemal in agresif oyunu buna müsaade etmedi . Tam ilk yarı sonları yaklaşırken 38.dakika da duran top ta ileriye çıkan stoper ı ile Yahya Kemal golü bularak soyunma odasına 1-0 önde girdi . İkinci yarı ya ise hızlı başlayan Sarıyer Belediye Spor oldu, 2. ve 3.bölge de ataklarını sıklaştıran Sarıyer Belediye Spor ceza sahası dışından kazandığı serbest vuruşu 10 numarası Bedirhan ile golü bularak beraberliği yakaladı.  Gol den sonra kendine gelen Yahya Kemal Taha ve Hüseyin ile üst üste goller bularak 3-1 öne geçti . 3-1 geriye düşen  Sarıyer ekibi son 10 dakika tüm hatlarıyla rakibin üzerine gitti ve penaltı dan Bedirhan ile maçı 3-2 ye getirse de istediği sonucu alamadı ve saha dan 3-2 mağlup ayrılarak liderliği rakibi Yahya Kemal Spor'a kaptırdı.


1 yorum :

Adsız dedi ki...

Yahya kemallierin ve taraftarının çıkardığı rezilligi yazmayın zaten herkes sarıyer dusmani olmuş

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.