HAZIRLIK MAÇLARI

14 Kasım 2016 Pazartesi

YENİ LEVENT KONAKLAR 7 BİTİRDİ.

YENİ LEVENT KONAKLAR 7 BİTİRDİ.
İstanbul 1. Amatör Lig 13. grupta sezona süper amatör lig parolası ile başlayan Yeni Levent Konaklar, bugün evinde konuk ettiği Sefaköy karşısında sahadan 7-1 galibiyetle ayrılarak hedefine bir adım daha yaklaştı.


Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri'nde  Yeni Levent Konaklar ile Sefaköy Spor arasında oynanan karşılaşmada izleyenler gole doyarken, karşılaşmayı Ozan Aygün, İlkim Aysu Yıldız, İslam Tuğrul Yıldırım hakem üçlüsü yönetti.
Müsabakanın henüz başında konuk ekip Sefaköy Spor Emre Şahinoğlu ile 7.dakikada 1-0 öne geçti. Bu gole cevap 3 dakika sonra Alper Karakaya'dan geldi. 10. dakika da Alper'in golü ile skoru eşitleyen Beşiktaş temsilcisi 25. dakika da günün başarılı ismi Cem Aydın ile öne geçmeyi başardı. 2-1
Sahada rakibi karşısında oyunun kontrolünü elinde tutan Yeni levent Konaklar takımında goller arka arkaya gelmeye başladı. Önce 33. dakika da İbrahim Demir'in golü ile  aradaki fark ikiye çıkarken ilk yarının son dakikasında Cem Aydın ilk yarının skorunu belirledi 4-1
İkinci yarının başında skor üstünlüğünü elinde tutan Yeni Levent Konaklar kontrollü bir oyunu tercih ederken, 60.dakikadan sonra gol yağmuru devam etti. önce Cem Aydın hat trick yaparken ardından 65. dakikada Melih Gecü sahneye çıktı ve takımının 6. golünü ağlara gönderdi. 82. dakika da ise Yeni Levent Konaklar adına gol perdesini açan Alper Karakaya maçın skorunu belirleyen gole imza attı.  
YENİ LEVENT KONAKLAR : 7 - SEFAKÖY : 1


STAD : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
HAKEMLER : Ozan Aygün, İlkim Aysu Yıldız, İslam Tuğrul Yıldırım
SAHA KOMİSERİ : Hasan Sağlam
YENİ LEVENT KONAKLAR : Furkan, İbrahim, Mücahit, Çağrı, Caner, Yunus Emre, Cem, Özgür, Nurettin, Alper, Melih
YEDEKLER : Ömer, Eren, Tuncay, Gökhan, Evren, Davut
TEKNİK DİREKTÖR : Recep Aykutalp 
SEFAKÖY : Uğur, Oktay, Adem, Aydın, Orhan, Eyüp, Atakan, Emre, Mümin, Erdoğan, Suat
YEDEKLER : Yusuf, Süleymen, Berk
TEKNİK DİREKTÖR : Necati Kaya

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.