HAZIRLIK MAÇLARI

9 Kasım 2016 Çarşamba

YAHYA KEMAL'İN HALİT'İ VAR...

                 YAHYA KEMAL:1-BEYLİKDÜZÜ:1
                                              
Haftanın önemli karşılaşmasında kazanıp üst sırlarda yerini almak isteyen iki ekipten Yahya Kemal ve Beylikdüzü takımları 1'er puanı paylaştı.

Bol gol pozisyonu izlediğimiz,karşılıklı organize atakların,mücadelesinin ve temposunun yüksek olduğu karşılaşmada Beylikdüzü'nin Ramazan'la bulduğu gole Halit'in müthiş frikik golüyle cevap vermesiyle karşılama 1-1'lik skorla sona erdi.Bu skorla Beylikdüzü 15 puanla 4. sorada yer alırken Yahya Kemal 12 puanla 5. sırada yerini aldı.İki ekibe de önümüzdeki haftalarda başarılar dileriz.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.