HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

"ÜLKEMİZDEKİ OLAĞAN ÜSTÜ HAL UYGULAMASI SEBEBİ İLE SAHAMIZ ANTRENMANLARA KAPATILMIŞTIR."

"ÜLKEMİZDEKİ OLAĞAN ÜSTÜ HAL UYGULAMASI SEBEBİ İLE SAHAMIZ ANTRENMANLARA KAPATILMIŞTIR."
ANADOLU HİSARI SAHASI YİNE AMATÖRLERE KAPATILDI.
YAZ BOZ TAHTASINA DÖNDÜ.
Beykoz İlçesinde spor alanlarının yetersiz olmasına karşılık mevcut Anadolu Hisarı sahasının da kulüplere kapalı olması uzun süredir devam eden sorunlardan biriydi. Geçtiğimiz günlerde  Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ile Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir’in  girişimleri ile Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Kampüsündeki BESYO ( Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu ) Dekanlığının onayı alınarak Beykoz İlçesinin Amatör futbol takımları futbol sahasını yeniden kullanmaya başlamıştı.
Ancak bu kullanım anının başlamasının üzerinden daha 1 ay geçmiş iken Üniversite Yönetimi ülkede yaşanan "Olağanüstü Hal’i" örnek göstererek akşamları kullanılan sahaya bir kez daha kilit vurdu. Bilgi edinmek isteyen kulüplere ise verilen cevapta "Olağanüstü hal ve güvenlik gerekçesi" öne sürüldü. Zaten akşam karanlığında yeterli aydınlatma olmaması nedeni ile kulüpler burayı kullanmayı bırakmaya başlamış iken konunun Beykoz Kulüpler Birliği toplantısında iletildiği Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu Üniversite Yönetimine sahanın aydınlatma işlemi için Beykoz Belediyesinin çalışma yapabileceği önerisini getireceklerini söylemişti.

İşte bu gelişmelerin hayata geçirilmesi beklenirken, gelen son karar ile spor kulüpleri bir kez daha üvey evlat olarak görülmenin hüznünü yaşadı. Yani ülkede onca asayiş-güvenlik problemi varken, akşam karanlığında sadece formasını giydiği takımın antrenmanı için Akademi Sahasına gelen sporcuların ne tür tehlike arz edebilecekleri merak konusu oldu. Bu kararın alınmasının ardından ilk olarak sahaya antrenmana gelen Anadoluhisarı İdmanyurduspor  U12 Yaş Grubu Takımı sahaya alınmayınca antrenmanını Tarihi Küçüksu Çayırı Mesire alanı içinde yapmak zorunda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.