HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2016 Salı

TÜFAD'dan Fatih Terim'e onur plaketiTürkiye Futbol Antrenörleri Derneği İstanbul Şubesi, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i ziyaret etti.

Geçtiğimiz ağustos ayında başkanlığa seçilen TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Halit Önsen, Fatih Terim'e 25.yıl onur plaketi verdi. Başkan Önsen ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette; antrenör kursları, gelişim ligleri ve yeni projeler konuşuldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.