HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2016 Salı

TFF ve TÜFAD Kaleci Antrenör EğitimiTFF ve TÜFAD İstanbul şubesinin beraber organize ettiği Kaleci Antrenör Eğitimi A Milli Takım Kaleci Antrenörü ve kaleci departman sorumlusu Alper Boğuşlu hocamızın eğitmenliğinde gerçekleşti.
TFF ve TÜFAD İstanbul şubesinin beraber organize ettiği Kaleci Antrenör Eğitimi A Milli Takım Kaleci Antrenörü ve kaleci departman sorumlusu Alper Boğuşlu hocamıza, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane Belediye Başkan yardımcısı Şaban Demirel, Kadir Demez ve Başkan yardımcımız Hasan Aslan katkılarından dolayı plaketlerini aldılar. eski milli kalecilerimizden Erhan Arslan, İlker Çelik, Adem Yıldız, Adnan Başaran şeref konuğu olarak davet edildiler.
Teorik eğitim için kapalı alanda öğlen saatine kadar yapılan sunumdan sonra Nurtepe sosyal tesislerindeki öğle yemeği sonrası pratik eğitim için Nurtepe Stadına geçildi .seminer katılımcıların sertifikalarını alması sonrası son erdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.