HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

Süper Lig Hakemleri Ara Semineri sürüyorTürkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından 7-10 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen Süper Lig Hakemleri Ara Semineri; TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Merkezi'nde bulunan Orhan Saka Konferans Salonu'nda sürüyor.

Seminerin bugünkü bölümü Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'nun konuşmasıyla açıldı. Daha sonra yapılan atletik testlere katılan tüm Süper Lig Hakemleri, testlerin tamamını başarıyla geçti. TFF Baş Hukuk Müşaviri Av. Duygu Yaşar, "Hukuki konuların raporlanması" konularında hakemleri örneklerle bilgilendirdi. Ardından MHK Hakem Danışmanı Roberto Rosetti ve Eğitimden Sorumlu MHK Üyesi Murat Ilgaz hakemlere çeşitli konularda sunumlar yaptı. Süper Lig Hakemleri Ara Semineri yarın son bulacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.