HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Sultanmurat, Türk Telekom Dostluğu.

Sultanmurat, Türk Telekom Dostluğu.
Sultanmuratspor : 1 Türk Telekeom : 1
İstanbul U-15/B Gençler Liginde Türk Telekomspor’u sahasında konuk eden
Sultanmuratspor, rakibi ile 1-1 beraber kaldı.

Yeşilova Kemal Aktaş Stadı’nda oynanan ve Ruken Dağ, Hasan Aykut Yıldız, Murat Güner Hakem triosunun yönettiği maçta ev sahibi Sultanmuratspor öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamadı ve maçın son dakikalarında yediği golle sahadan her iki takımda birer puanla ayrıldılar.


Müsabakanın ilk yarsısında her iki takımda girdiği pozisyonları golle çevirmeyince ilk yarı golsüz sona erdi.

İkinci yarıya hızlı ve istekli başlayan ev sahibi Sultanmuratspor gençleri 47.Dakikada Numan’ın attığı golle ev sahibi Sultanmuratspor 1-0 öne geçti.

Kalesinde gördüğü gollün şokunu çabuk atlatan misafir takım Türk Telekomspor gol ve goller için tüm hatları ile rakip kaleye yüklenmeye başladı.


60.Dakikada Türk Telekomspor da misafir takımda Yunus Emre takımının beraberlik gollünü attı ve karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi ve her iki takımda birer puanla sahadan ayrılan takımlar oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.