HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

Sultan Murat Yakın Takip'te

Sultan Murat, Yakın Takip'te
Sultanmuratspor Abdulmutaliple Güldü.1-0
İstanbul 1.Amatör Lig 12.Grubun iddialı takımlarından Küçükçekmece
Sultanmuratspor Kâğıthane Seyrantepe sahasında deplasmanda Seyrantepe Yeşilçespor’u 1-0 yenerek üç puanla döndü.

Ligin 6.Haftası Seyrantepe sahasında oynan maça Küçükçekmece temsilcisi Sultanmuratspor takımı, Özgür, Hakan, Vural, Erkan, Gürkan, Taygun, Mehdi, Ali Umut, Abdulmutalip, Arda on bir ile sahaya çıktı.

Karşılaşmanın başından sonun kadar çekişmeli geçen Seyrantepe Yeşilçespor, Sultanmuratspor takımları arasındaki maçta 87. Dakika’da misafir takım Sultanmuratspor Ali’nin ortasını çok iyi takip eden Abdulmutalip takımının gollünü atarak karşılaşmadan 1-0 galip ayrılan takım oldu.

Küçükçekmece Sultanmuratspor aldığım bu galibiyetle hem üç puanı alırken şampiyonluk yolunda 16 puanlı lider kartaltepespor’un 4 puan gerisinden takip etmeye devam etti.
Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.