1 Kasım 2016 Salı

İstanbul Bölge Karması'nın UEFA Bölgeler Kupası aday kadrosu




2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması'nın Eleme Turu 5. Grup'ta oynayacağı maçların aday kadrosu ve programı belli oldu.

İstanbul Bölge Karması, 2016-2017 UEFA Bölgeler Karması Eleme Turu 5. Grup'ta 14-18 Kasım 2016 tarihleri arasında Moldova'nın ARF Soroca, İsviçre'nin Cenevre ve Kuzey İrlanda'nın Batı Bölgesi (Western Region) karmalarıyla mücadele edecek. Eleme Turu 5. Grup maçlarına, Moldova ev sahipliği yapacak.
Teknik direktörlüğünü Kamil Doygun'un yaptığı İstanbul Bölge Karması'nın aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:
Oyuncu Adı SoyadıKulübü
Mevki
Doğum Tarihi
Hakan ÇOLAKGaziosmanpaşa
Kaleci
01.01.1987
Mücahit KEMALOĞLUÇorlu Kültürspor
Kaleci
02.04.1996
Ceyhun ERCEYLANKartal Bulvarspor
Defans
13.09.1992
İskender CANÇekmeköy Bld. Alemdağ
Defans
01.10.1993
Oğuzhan CİVELEKİstanbul Mesudiye
Defans
08.04.1994
Ekrem AKSOYKüçükköy
Defans
08.06.1988
Şükrü ERACUNYeniköyspor
Defans
13.12.1995
Meriç TOSUNCUKİstanbulspor
Defans
03.07.1993
Ramazan KALLIOĞLUBakırköyspor
Defans
25.01.1994
Ufuk ÖZCANÇekmeköy Bld. Alemdağ
Orta Saha
29.07.1995
Mert ARSLANALPKapaklı Sitespor
Orta Saha
04.01.1994
Emin SOĞUKGaziosmanpaşa
Orta Saha
20.12.1996
Muhammet Raşit YÖNDEMBağlarbaşı
Orta Saha
12.09.1997
Şakir KİYAKErokspor
Orta Saha
22.01.1996
Alp HUYKartal Bulvarspor
Orta Saha
29.04.1995
Semih Kamil AKGÖZDavutpaşa
Forvet
14.11.1995
Serkan UYSALKocasinanspor
Forvet
26.06.1995
UğurTAHTACIBakırköyspor
Forvet
10.02.1993
2016-2017 UEFA Bölgeler Karması Eleme Turu 5. Grup Maç Programı:
Tarih-Saat
Takım
Skor
Takım
Stat
14.11.2016-15.00 TSİ
İstanbul Bölge K.
(Türkiye)
-
Western Region
(K. İrlanda)
Orhei Spor Kompleksi
14.11.2016-15.00 TSİ
ARF Soroca (Moldova)
-
Cenevre
(İsviçre)
Zimbru 2
16.11.2016-15.00 TSİ
İstanbul Bölge K.
(Türkiye)
-
ARF Soroca (Moldova)
Zimbru 2
16.11.2016-15.00 TSİ
Cenevre
(İsviçre)
-
Western Region
(K. İrlanda)
Orhei Spor Kompleksi
18.11.2016-15.00 TSİ
Cenevre
(İsviçre)
-
İstanbul Bölge K.
(Türkiye)
Kolos / Borispol
18.11.2016-15.00 TSİ
Western Region
(K. İrlanda)
-
ARF Soroca
(Moldova)
Yuvileinyi / Bucha

2016-2017 UEFA Bölgeler Karması Eleme Turu'nda 32 takım 4'erli olarak 8 grupta yer alıyor. Eleme Turu sonunda gruplarının birinci sırada tamamlayacak 8 takım, Haziran 2017'de düzenlenecek finallere yükselecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.