HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2016 Çarşamba

Sefaköy Kartal Çıkışını Sürdürdü.

Sefaköy Kartal Çıkışını Sürdürdü.
Sefaköy Kartal spor lider Hamidiyespor'un yenilmezliğine son verdi
İstanbul 1.Amatör Lig 6.Grupta alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Sefaköy Kartalspor kendi sahasında yenilgisiz grup lideri Hamdiyespor'u 1-0 mağlup ederek hem üç puanı aldı hem de yenilmezliğine son verdi.


Ligin 10.Haftası Sefaköy Kartal sahasında Sefaköy Kartalspor ile şampiyonluk yarışı veren lider Hamdiyespor takımları karşılaştı.

Her iki takım için önem taşıyan karşılaşmanın ilk yarısında girdiği gol pozisyonlarından yararlanmayınca ilk yarı golsüz kapandı.

İkinci yarı daha derli topu futbol sergileyen ev sahibi Sefaköy Kartalspor takımı Metin'in attığı golle sahadan 1-0 galip gelerek üç puanı aldı.

Lideri Hamdiyespor'u 1-0 mağlup eden Şerafettin Arınc’ı yönetiminde sahaya çıkan Sefaköy Kartalspor rakibinin yenilmezliğine de son vererek üç puanı alarak çıkışını sürdürdü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.