HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2016 Cuma

SAHİLSPOR KESEDEN YİYOR

SAHİLSPOR KESEDEN YİYOR
İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grup lideri İstanbul Sahilspor deplasmanda oynadığı Orhanlıspor ile berabere kalarak liderliğini tehlikeye soktu.


Kaynarca Stadında oynanan müsabakayı Alparslan Altıntaş, Selçuk Berber, Yusuf Acar hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Mustafa Kars üstlendi. Müsabakaya Sahilsporlu futbolcuların vuruşu ile başlanırken ilk gol 5. dakikada Orhanlıspor futbolcusu Mustafa Ergindoğan’dan geldi. 21. dakikada İstanbul Sahilspor futbolcusu Murat Bilgin maçın beraberlik sayısını sağladı. 1 -1


Maçın ilk yarısının son dakikasında İstanbul Sahilspor ceza sahası önündeki bir mücadelede kalecisi Ersin Gani ile çarpışan Orçun Gözen yerde kalıp nefesi kesilip bayılırken Sahilspor masörü Ramazan Kılıç ve TFF tarafından görevlendirilen saha masörü Hasan Tosun’un anında müdahaleleri ile normale dönerken stada çağrılan acil müdahale ekibi tarafından hastaneye götürüldü.
Maçın ilk yarısının uzatma dakikalarında Sahilspor futbolcusu Doğukan Altay topu kafa ile ağlarla buluşturarak takımını öne geçirdi. 2 – 1


İkinci yarıya ilk yarının sonunda sakatlanan Orçun Gözen’in yerine Alihan Çiftçi değişikliği ile 2 – 1 önde başlayan İstanbul Sahilspor bir gol daha bulma ümidi ile mücadele ederken 62. dakikada Orhanlıspor Recep Demir’in golü ile 2 – 2 beraberliği sağladı. Yediği gol sonrası santra yapan İstanbul Sahilspor Doğukan Orhan’ın golü ile tekrar öne geçti. 3 – 2


Galibiyeti koruma yoluna giden İstanbul Sahilspor kenar yönetimi 74. dakikada Burak Özcan’ın yerine genç oyuncusu Onurcan Torun’u oyuna sokarak orta sahasını güçlendirme çalışırken 84. dakikada Orhanlıspor’lu Adnan Yılmaz’ın golüne engel olamadı. Yediği gol sonrası tekrar öne geçmek oyunu rakip ceza sahasına yıkan Sahilspor 89. dakikada Adem Beşiroğlu’nun yerine genç yeteneği golcü futbolcusu Emre Arslan değişikliği ile gol aramasına rağmen sahadan beraberlikle ayrılarak geçen haftaki mağlubiyet sonrası kaybettiği puanlar ile liderliğini tehlikeye soktu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.