HAZIRLIK MAÇLARI

21 Kasım 2016 Pazartesi

RAMİ SAHASININ DIŞI ÇÖPLÜK YUVASI GİBİ.

RAMİ SAHASININ DIŞI ÇÖPLÜK YUVASI GİBİ.
Tarihi Rami kışlası içersinde bulunan Ramispor Kulübüne ait olan sahasının dışı içler acısı.. Her hafta 7-8 amatör futbol müsabakalarını oynandığı ve amatör takımların antrenman yaptığı bu sahada maç seyretmeye gelen taraftarların yedikleri ve içtikleri atıkları atmaları nedeniyle sahanın dışı tam bir çöplük yuvası haline gelmiş durumda. 


Saha dışındaki son derece çirkin ve sağlıksız görüntüler oluşturan bu durum. Rami sahası yetkilileri saha içi temizliklerini yaparken saha dışında oluşan bu çirkin görüntülere duyarsız kalıyorlar. Burada Rami Kuru Gıda Sitesi yöneticiler ve Belediye temizlik işlerinin bu konuya acilen el atması gerek. Çünkü mevsim itibariyle yer yer yaprakların dökülmesiyle de yerlerde büyük bir kirlilikler göze çarpıyor.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.