HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2016 Çarşamba

Oktay Ocak'ın Acı Günü


Başın Sağolsun Oktay Hocam...
Genç Teknik Direktörlerimizden Oktay Ocak'ın babası Cemil Ocak bugün akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Merhuma Allah'tan Rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Merhumun defni İlkindi Namazı'nda Tanrı Över Camii(Yahya Kemal Mahallesi,Axis AVM'nin karşısı Kağıthane)'den kalkıcaktır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.