HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Oğuzhan, Attığı gollerle takımını adeta sırtlıyor.

Oğuzhan, Attığı gollerle takımını adeta sırtlıyor.
İstanbul U 17/B Gençler ligi 3.Grupta Gültepe Özgençlikspor takımında forma
giyen hücum oyuncusu oyuncusu Ural Oğuzhan Sarı attığı gollerle takımını adeta sırtlıyor.

U 17/B Gençler ligi Alibeyköy sahasında ligin 5.Haftasında Güzeltepespor ile karşılaşan Gültepe Özgençlikspor zorlu deplasamandan Ufuk ve Oğuzhanın firikik gollü deplasamnadan 2-1 kazanan Kırımızı-Beyazlılar namağlup olarak hem liderliğini sürdürdü hem de puan’ını 15'e çıkartarak şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın sevincini yaşadı.


Küçükçekmece İlçesinin güzide kulüplerinden olan Gültepe Özgençlikspor U 17 takımında forma giyen golcü oyuncu Oğuzhan Sarı, 5 maçta takımının 19 golde önemli bir paya sahip olarak attığı 11 golle göz kamaştırıyor. Rakip takım defanslarının ve kalecilerinin korkulu rüyası olan Oğuzhan oynanan 5 karşılaşmada maç başına düşen 2,6’lık gol oranıyla da dikkat çekiyor. 17 yaşındaki golcü oyuncu Ural Oğuzhan Sarı 11 gol ile bu sezon istikrarlı bir grafikle dikkatlerinde üzerine çekmeyi başardı.


Gollerimin Devamı gelecek
Hayalinin büyük takımlarda forma giymek olduğunu söyleyen başarılı golcü Oğuzgan, “Antrenmanlarda eksiklerimi kapatmak anlamında hocalarımla birlikte iyi çalışmalar yapıyoruz.

Kendimi hep geliştirmeye yönelik adapte ettim. Performansımı tam anlamıyla sergileyebilmek adına da antrenmanları mümkün olduğunca kaçırmamaya çalışıyorum. Ligde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ve şampiyonluk yolunda takımıma katkı sağlamaya devam etmek

istiyorum. İlerleyen yıllarda da hayalim doğrultusunda büyük takımlarda forma giymek istiyorum. Oynadığım maçlarda gollerimin devamı gelecek” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.