HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2016 Cuma

Neslihan Muratdağı, CORE Kursu'na katıldı


UEFA'nın Bayan Hakem Gelişimi için 7. kez düzenlediği CORE Kursu, 31 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA  Merkezi'nde yapıldı.
UEFA Hakem Komitesi'nden Dagmar Damkova ve Bo Karlsson yaptığı kursa, TFF Merkez Hakem Kurulu tarafından görevlendirilen Neslihan Muratdağı katıldı.
CORE Kursu'nun içeriği; genç hakemlere yönelik teorik, pratik, fiziksel test ve değişik seviye tespit bölümlerinden oluşuyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.