HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2016 Cuma

Namık Sevik'de Gol Sağanağı.

Namık Sevik'de Gol Sağanağı.
Bu sezon Süper Amatör ligde takımlar 10 grupda mücadele veriyorlar. 8 grupta 10'ar takım yer alırken 1. ve 2. grupta mücadele eden takım sayısı 11, liglerin diğer gruplarla aynı haftada son bulması sebebi ile bu iki grup fazla maçlarını bu hafta ortası oynadı. Geride kalan 8 Hafta da tüm maçlarını kazanan Davutpaşa Namık Sevik Stadı'nda Bakırköy temsilcisi Yüce Spor'u konuk etti. Adeta gol sağanağının yaşandığı karşılaşmadan lider Davutpaşa 1926 7-3 galibiyetle ayrılmayı başardı.


DAVUTPAŞA 1926 TECRÜBESİYLE: 7-3
Süper Amatör Küme 1.Grupta zirvenin sahibi Davutpaşa 1926 kendi sahasında ve seyircisi önünde çıktığı maçta Yücespor’u gole boğdu: 7-3.


Namık Sevik Stadı’nda oynanan maça ev sahibi ekibin taraftarları büyük bir ilgi göstererek tribünleri doldurdu. Rakibi önünde ilk 45  dakikayı 4-1 önde kapatan ev sahibi ekip ikinci yarıda 3 gol daha bularak sonuca gitti.


Ev sahibi ekip adına perdeyi açan isim Sergen oldu. Gol sonrasında da ataklarını devam ettiren ev sahibi ekip Oğulcan ve Özgün’le iki gol daha bularak skoru 3-0 yaptı. Yücespor skoru 3-1 yapıp farkı ikiye indirse de ilk yarının skorunu belirleyen gol yine ev sahibi ekipten geldi. Semih Yücespor filelelerini havalandırarak ilk yarının skorunu belirledi: 4-1.
İkinci yarıda da oyuna ağırlığını koymaya devam eden Davutpaşa yakaladığı bir çok net fırsatı cömertçe harcamasına rağmen 65. dakikada Ahmet Can, 75. dakikada Seyfettin, 84. dakikada da Oğulcan’ın attığı gollerle sonuca gitti: 7-3.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.