HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2016 Çarşamba

MUSTAFA KEMAL PAŞA SAKATLAR ORDUSU

MUSTAFA KEMAL PAŞA SAKATLAR ORDUSU
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Mustafa Kemal Paşaspor ikinci devre öncesi sakatlık kriziyle karşı karşıya.

Lige verilen arada yoğun bir çalışma programı içine giren Yeşil Kırmızılılarda ilk yarının son maçı olan Topçular maçı öncesi bir çok oyuncu sakatlık nedeniyle takımdaki yerini alamayacak. Topçular maçına büyük önem veren teknik direktör Reyhan Özkılıç’ın da özellikle devre arası döneminde alternatif isimlerle yakından ilgilendiği, sakatların boşluğunu doldurmak amacıyla da bu oyuncuları sisteme adapte etmeye çalıştığı kaydedildi.

SON KURBAN FETULLAH
Avcılar temsilcisinde Topçular maçı öncesi son sakatlık haberi Fetullah’tan geldi. Y.Esnaf ile oynanan hazırlık maçında çenesinde küçük bir kırık oluşan Fetullah’ın bu hafta tedbir amacıyla dinlendirileceği, önümüzdeki haftadan itibaren de takımla birlikte özel bir maske ile antrenmanlara başlayacağı ifade edildi. Çenesinde küçük bir kırık bulunan oyuncunun daha ağır bir travmayı da ucuz atlattığı kaydedildi.

BEKİR 1 AY YOK
Nişantaşı maçında kaburgasında kırık meydana gelen Bekir’in de en az 1 ay sahalardan uzakta kalacağı belirtildi. Durumu ciddi olan oyuncunun sağ bek oynadığı, teknik direktör Özkılıç’ın da bu mevki için farklı alternatifler üzerinde durduğu bildirildi. Aynı şekilde kaburgasından sakatlanan Furkan Bektaş’ın da 2 hafta takımdan ayrı kalacağı belirtildi. Arka adalesinde sakatlığı bulunan Emrah’ın takıma dönmesinin de 2 hafta süreceği elimize ulaşan bilgilelr arasında.

ÖZKILIÇ: EKSİKLERİ GİDERMEYE ÇALIŞIYORUZ
İkinci yarı öncesi gazetemize bir açıklamada bulunan teknik direktör Reyhan Özkılıç eksikleri gidermeye çalıştıklarını söyledi. Devre arası boyunca eksikler üzerinde durduklarını ifade eden Özkılıç “Devre arasında iyi çalıştık. Eksikleri gidermeye çalışıyoruz. Özellikle bireysel hatalar üzerinde duruyoruz. Bireysel hataları azaltırsak kolay kolay maç kaybetmeyiz. İlk yarıda 5 puan daha fazla toplayabilirdik. Bazı maçlarda ummadığımız şeyler yaşadık. İkinci yarıda üst sıralardan kopmamaya çalışan bir takım olacağız. Amacımız sezon sonunda ilk dördün içinde olmak.” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.