HAZIRLIK MAÇLARI

23 Kasım 2016 Çarşamba

MODAFEN : 4 - GEREDESPOR : 1

MODAFEN : 4 - GEREDESPOR : 1
Bölgesel Amatör Lig 11. grup 9. hafta müsabakasında İstanbul temsilcisi Modafen Spor, Bolu temsilcisi Gerede Spor'u Alemdağ Stadyumu’nda konuk etti. Grupta lider durumunda bulunan Modafen, orta sıralarda yer alan rakibi karşısında zorlanmadan kazandı. Karşılaşmayı Balıkesir Bölgesi hakemlerinden İlhan Çelebioğlu yönetirken yardımcılıklarını Oğuz Lütfi Ardahan (Çanakkale) ile Kadir Devrim (Balıkesir) yaptı.


Geçtiğimiz hafta sonunda Karadeniz Ereğli Belediye spor karşısında beklemediği bir mağlubiyet alan Modafen bu sefer işi sıkı tuttu. Karşılaşma boyunca etkili bir futbol sergileyen Modafen her iki yarıda bulduğu ikişer golle sahadan 4-1 galibiyetle ayrılmayı başardı. Modafenspor'un gollerini John Bello(2), Erberk ve Volkan Sipahi attı, Geredespor'un tek golü ise Oğuzhan Candan'dan geldi. 

Stad: Alemdağ Stadyumu
Hakemler: İlhan Çelebioğlu,Oğuz Ardahan,Kadir Devrim

MODAFEN : Mustafa, Musa, Hasan, Emirhan, Furkan, Samet, Volkan, Sergen, Erberk, Umut, John Bello
Teknik Sorumlu: Ali Karabıyık

GEREDESPOR : Gündoğan, Gökhan, Güray, Oğuzhan, Nazif, Cemal, Samed, B.Toker, M.Berge, Nurettin, Adem
Teknik Sorumlu: Aydın Başer

GOLLER : 3'74' John Bello(2),42'Erberk, 55'Volkan-87'Oğuzhan Candan

Bu Kez Olmadı.

Bu sezon geriye düştüğü maçlarda skorda dengeyi sağlayan Geredespor, ilk yarı 2-0 geriye düştü ve bu kez dönüş yapamadı.
Modafenspor'un ilk golü maçın hemen başında Geredespor savunmasının uyuduğu anda John Bello ile 3.dakikada geldi. Kalesinde gördüğü gol ile bir anda şoka giren Geredespor eşitlik golünü aradığı 15. dakikada Cemal'in kazandığı top ile gol aradı, ancak Cemal'in uzaktan şutu aut ile sonuçlandı. Bu dakikalarda iki ekipte gol aradı, Modafenspor bulduğu fırsatları teperken, Geredespor henüz kaleye yaklaşmadan atakları kesildi. Modafenspor'un 2. golü ise 42. dakikada Geredespor'un kullandığı kornerden sonra çıktığı kontra atak da geldi. Sağ kanattan kontraya çıkan Modafenspor'da oyun sağ kanattan sola döndü, soldan yapılan ortaya iyi yükselen Erberk yaptığı kafa vuruşu ile skoru 2-0 yaptı. 43. dakikada Geredespor atağında Burak Toker faule mağruz kaldı, hakem avantajı kullanmak yerine serbest vuruş verdi ve olası golü engelledi. Serbest vuruşu Adem Gezici kullandı, top az farkla auta çıktı. İlk yarının son atağı ise Geredespor'dan geldi, Samed boş pozisyonda topu kaleciye nişanladı ve ilk yarı 2-0 sona erdi.

İkinci Yarıda da Modafen Rüzgarı Esti. 

İlk yarıda etkili oyun sergileyen Modafen ikinci yarıda da aynı oyununu sürdürdü ve bulduğu 2 gol ile maçı kazanmasını bildi.
Modafenspor'un 3. golü 55. dakikada geldi, direkten dönen topu önünde bulan Çaça'nın şutunda topu kaleci Gündoğan tokatladı, boş pozisyonda
topu ağlara gönderme işi de Volkan Sipahi'ye düştü. İkinci yarıda da pozisyon bulmaya çalışan Geredespor Modafen savunmasına takıldı.
Skoru 3-0 yapan Modafen ise kaptan Hasan'ın yönetiminde toplu halde atağa çıkıyor ve geri geliyor.74.dakikada John Bello tekrar
sahneye çıktı ve uzak mesafeden yaptığı vuruş ile skoru 4-0 yaptı.78'de ise Volkan Sipahi'nin sağ çarprazdan yaptığı vuruşu direk engelledi.
Geredespor maçta ki tek golü ise 87.dakikada 98 doğumlu Oğuzhan Candan'dan geldi, Samed'in 6 pas içinde kaleye yaptığı vuruş paralel gitti ve
topu önünde bulan Oğuzhan Candan zor pozisyonda direğin yanında toğu ağlara gönderdi ve karşılaşmanın skorunu tayin etti.

Göze Çarpanlar..

Karşılaşmayı farklı kazanan Modafenspor'lu oyuncuların tamamı göze çarparken, Geredespor'da çıktığı hava toplarının tamamını alan Adem Gezici ile oyuna ikinci yarı dahil olan ve aldığı topları , attığı pasları olumlu kullanan Oğuzhan Candan göze çarpan isimler oldu.

Haber & Fotoğraf: Ali Can Duman

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.