HAZIRLIK MAÇLARI

6 Kasım 2016 Pazar

MEHMET YORULMAZLAR'IN ACI GÜNÜ

MEHMET YORULMAZLAR'IN ACI GÜNÜ 
Beykoz ilçesinin yetiştirdiği yetenekli Spor Adamlarından olan Doç.Dr.Mehmet Yorulmazlar’ın annesi Hüsniye Yorulmazlar yaşadığı Kalp Krizi neticesinde vefat etti.
Merhumenin Cenazesi Yarın ( Pazar ) Çubuklu Merkez Caminden İkindi Namazını müteakiben kılınacak Cenaze Namazının ardından Çubuklu Mezarlığındaki Aile kabristanlığına defnolunacak. 86 Yaşında hayata gözlerini yuman Merhume Annemize Yüce Allah’tan Rahmet Kederli ailesine sabrı cemil niyaz ederiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.