HAZIRLIK MAÇLARI

5 Kasım 2016 Cumartesi

Mecidiyeköy 7 Hafta Sonra Kazandı.

Mecidiyeköy 7 Hafta Sonra Kazandı.
Mecidiyeköy : 3 Alibeyköy Parseller : 0
İstanbul Süper Amatör Lig 5. grupta mücadele eden Mecidiyeköy ile Alibeyköy Parseller ligin 9. haftasında Seyrantepe stadında karşı karşıya geldi.
Ligde en son 2. hafta da karşı karşıya geldiği İstanbul Beylikdüzü maçında 1-0 lık skorla sahadan galibiyetle ayrılan Mecidiyeköy, bu hafta sonu misafir ettiği Alibeyköy Parseller karşısında 3 puanı 3 golle alarak taraftarlarını sevindirdi.Üst üste aldığı 5 beraberlikle ligde beraberlikler takımı olarak anılan Mecidiyeköyspor şeytanın bacağını kırdı. Karşılaşmanın ilk yarısını 18. dakika da Anıl Uğurluel ve 37. dakika da Furkan Karakuş'un golleri ile 2-0 önde kapatan Mecişdiyeköy, ikinci yarıda Oğuz Şahin'in golü ile skoru belirledi.3-0

STAD : Seyrantepe
Mecidiyeköy : Tayfun, Caner, İsa, Gopl, Muhammed, Emin, Yahya, Oğuz, Murat,Anıl, Furkan Karakuş
Yedekler : Furkan Şen, Muhammed Güney, Can, Birkan, Alaaddin

Alibeyköy Parseller : Barış, Hüseyin Can Yaşar, Hüseyin Oral, Erdi, Ferhat, Tarık, Nurkan, Kadir, Cengizhan, Volkan, Efe Tahsin
Yedekler : Taylan, alaaddin, Oğuzhan Şahin, Bayram, Samet, Oğuzhan Aslan, Halil İbrahim Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.