HAZIRLIK MAÇLARI

14 Kasım 2016 Pazartesi

Lider Kilyos, Fire Vermedi.

Lider Kilyos, Fire Vermedi.
İstanbul 1.Amatör Lig  8. grupta şampiyonluğun iki önemli adayı İstanbul Trabzon ile Kilyos Spor Halkalı Etap sahasında 8. Hafta müsabakasında karşı karşıya geldi.


 

Ev sahibi İstanbul Trabzonspor Kilyosspor karşında cezalı durumda bulunan 5 futbolcusundan yoksun bir şekilde çıktı. Günün bu önemli maçını Cihan Ataş, Ertuğrul Kürşat Dikici ve Volkan İpçioğlu hakem triosu yönetti.


Müsabakanın ilk yarısında her iki takım girdiği gol pozisyonlarını gole çeviremeyince ilk yarı golsüz kapandı

İkinci yarı ilk yarıya göre daha temposu yüksek futbol sergileyen iki takım sürekli karşılıklı ataklarla gol aramaya başladı.

65.Dakikada misafir takımda Yunusu ceza sahası dışında çaprazdan topa çok sert vurdu kaleci Özkan’ın üzerinden top aşarak ağlara gitti skor 1-0 oldu.

68.Dakika da ev sahibi takım İstanbul Trabzonspor da Sait ceza sahası dışından harika vuruşu kaleci Alaattin’in yapacak bir şeyi olmayınca top ağlara gitti skor 1-1 oldu.

90+2 müsabakanın uzatmalarında misafir takım Kilyosspor’da Abdullah'ın soldan aldığı topla ceza sahası içine girer girmez sert vuruşunda top ağlarla buluştu. Kilyosspor uzatmalarda attığı bu golle karşılaşmayı 2-1 kazanarak liderliğini sürdürmüş oldu.

Ev sahibi takım İstanbul Trabzonspor iki hafta önce kendi sahasında son dakikada galibiyet elde etmiş ve bu hafta ise kendi sahasında uzatmalarda atılan golle 2-1 mağlup olmaktan kurtulamazken şampiyonluk yarışının da zor bir sürece girdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.