HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2016 Cumartesi

KuştepeVeteranlar Cibali engelini geçmesini bildiVeteranlar Ligi önemli müsabakasında Cibali Veteranlar ve Kuştepe Veteranlar Örnektepe Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Kalabalık bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen müsabakaya her iki takımda çok arzulu ve tempolu başladı.İlk kırkbeş dakikada denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçti ve iki takımda gol kaydına erişemedi.

İlk kırkbeş dakikaya iki güzel olay damga vurdu.Kuştepe atağında Yıldıray'a yapılan harekete orta hakem penaltı kararı verdi.


Yıldıray rakibin bana teması olmadı bu penaltı değil demesine rağmen hakem penaltı kararından vazgeçmedi.


Topun başına geçen kaptan Orhan topu bilerek dışarı attı ve Cibali spor oyuncuları ve müsabakayı izleyen sporseverlerden takdir topladı.
Bu pozisyonun on dakika sonrasında bu kez Cibali takımı penaltı kazandı.

Bu pozisyonda da Kuştepe defansı topu kornere gönderirken Cibali forvetine temas edince penaltı kararında sporcu vicdanı oluşmadığından bu kez Cibali takım kaptanı topu bierek dışarı attı ve eşi benzeri kolay rastlanmayacak iki jest le birlikte ilk yarı golsüz sona erdi.


Müsabakanın ikinci yarısında Kuştepe takımı Birol'un harika kafa golüyle tek farklı öne geçti.Bu golün moraliyle daha derli toplu oynamaya başlayan Kuştepe takımı Uğur'un yaklaşık otuz metreden füzesi ile skoru 2-0 yaptı.


Müsabakanın son dakikalarında ataklarını sıklaştıran Cibali takımının tek golü beraberliği kurtarmaya yetmedi.Bu sonuçla üç puan Kuştepe takımının oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.