HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2016 Cuma

Küçükçekmecespor'un işi mucizelere kaldı.

Küçükçekmecespor'un işi mucizelere kaldı.
İstanbul Süper Amatör Lig'te, Küçükçekmecespor kendi saha ve seyircisi önünde Bostancıspor'a 3-0 mağlup olarak kümede kalma durumunu mucizelere bıraktı.Ligin 8.Haftası Küçükçekmece Metin Oktay Stadın da Küçükçekmecespor ile Bostancıspor takımları karşı karşıya geldiler. Günün bu önemli maçını Sercan Yalçın, Can Kaya ve Muhammet Alperen Efavsal hakem üçlüsü yönetti.


Maçtan Önemli Dakikalar
3.Dakika Bostancıspor'da Faruk ceza sahası içinde sert şutu kaleci ferdi son anda ayağı ile topu uzaklaştırdı.
7.Dakika misafir takım Bostancıspor'da atılan uzun ara pası ile buluşan Cenk ceza sahası içine girdi kalecinin solundan topu ağlara gönderdi ancak karşılaşmanın orta hakemi Sercan Yalçın ofsayt gerekçesi ile golü geçersiz saydı.
16.Dakika ev sahibi Küçükçekmecespor da Barış ceza sahası dışında kaleyi karşıdan gördü sert şutu kaleci Gökhan iki hamlede topu kontrol altına alarak gole müsaade etmedi.


18.Dakika Küçükçekmecespor Hüseyin serbest vuruş kullandı takım arkadaşı Barışı topla buluştu ayağından topu fazla açınca kaleci Gökhan zamanında çıkarak golle izin vermedi.


20.Dakika Küçükçekmecespor sol taraftan köşe atışı kullandı köşe atışından gelen top kafalardan sekti son vuran Hüseyin'in kafa vuruşu top direkten döndü.
22.Dakika Bostancıspor H.İbrahim buluştuğu topu hiç bekletmeden ceza sahası içine ortaladı, Cenk'in kafa vuruşu ile kaleye yönelen top az farkla dışarı çıktı.
23.Dakika sağ taraftan ortala topla buluşan Bostancısporda Tolga ceza sahası içinde sert şutu top savunmaya çarparak kaleci Ferdi'yi yanıltı ve ağlara gitti skor 1-0 oldu.


30.Dakika Bostancısporda Cenk takım arkadaşı Furkan ile ver kaça girdi topla son buluşan Furkan ceza sahası içinde kılas vuruşu skor 2-0 oldu.
33.Dakika Bostancıspor sol taraftan ceza sahası içine girmek üzereyken sert şutu top kale direğini yalayarak auta gitti.


40.Dakika Küçükçekmecespor Erdal buluştuğu topla rakip ceza sahası içine girdi kaleci Gökhan zamanında çıkarak topu konturol altına alarak gole izin vermedi.
56.Dakika Bostancıspor Tola ceza sahası dışından kaleyi karşıdan gördü sert şutu top az farkla auta çıktı.


58.Dakika ev sahibi Küçükçekmecespor serbest vuruşu kazandı. Yeşil-Beyazlı takımda topun başına geçen Berkay kullandı kaleci Gökhan çok güzel bir refleksle çıkarak golle izin vermedi.
63.Dakika Küçükçekmecespor sağ kanattan ortalanan top ceza sahası içinde Oğuzhan dokunamayınca takım atına mutlak golden oldu.


75.Dakika Küçükçekmecespor soltan köşe atışı kullandı kullanılan top ceza sahası içinde kafalardan seken top kaleci Gökhan çıkarak top hakim oldu.
80.Dakika Küçükçekmecespor İbrahim orta şut karışımı kaleci Gökhan yumruklayarak golle izin vermedi.
90.Dakika Bostancıspor da misafir takım da Furkan topla buluştu kaleci ferdinin solundan ağlara yolladı ve Furkan kendisinin ikinci takımının üçüncü karşılaşmanın skorunu belirleyen gollünü attı.
Bostancıspor Küçükçekmecespor takımı karşısında deplasmanda 3-0 kazanarak üç puanı alırken puanında 12,ye çıkartarak orta sırada yerini aldı.
Küçükçekmecespor takımı da aldığı bu yenilgi ile 1 puanla son sırada kalırken 8.hafta sonunda küme de kalma şansını da mucizelere bırakmış oldu.

Stat: Küçükçekmece Metin Oktay

Hakemler: Sercan Yalçın, Can Kaya, Muhammet Alperen

Küçükçekmecespor: Ferdi, Harun, Barış(Oğuzhan Akdemir)Erdal(Y.Emre),Yusuf, Batuhan Akpınar, Ebubekir, Batuhan Kaş, Hüseyin(Oğuzhan Yusuf),Berkay, İbrahim.

Bostancıspor: Gökhan, Serhat, Uğur, Hüseyin, İbrahim, Emrullah( Koray),H.İbrahim(Akif),Hasan, Furkan, Cenk(Düzgün),Tolga.

Goller:23.Dk Tolga,30,90.Dk Furkan

Kırmızı Kart:86.Dk Tolga-Bostancıspor
1 yorum :

boya1 dedi ki...

K.Çekmece maçında olduğu gibi Bostancısporun tecrübeli kalecisi Gökhan haftalardır takımını sırtlıyor.Umarım K.Çekmecespor istenilen yerde ligi bitirir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.