HAZIRLIK MAÇLARI

8 Kasım 2016 Salı

Küçükçekmece İdman Yurdu Liderin ensesinde.

Küçükçekmece İdman Yurdu Liderin ensesinde.
İstanbul 1.Amatör Lig 4.Grupta Küçükçekmece İdman Yurduspor kendi sahasında Muradiyespor'u 2-0 yenerek lider Kağıthansepor'un ensesine yerleşti.
Ligin 6.Grupta Şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece İdman Yurduspor ligin 6. Haftası Küçükçekmece Metin Oktay stadında Muradiyespor ile karşı karşıya geldiler. Umutcan Bayram, Gökhan Yılmaz ve Burak Üşütmüşe hakem üçlüsü yönetti.3. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor'da Ozan topla buluştu kaleyi karşıdan gördü, sert şutu kaleci Yakup topu kontrol altına aldı.

12. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor tecrübeli oyuncu Veysel soldan ortalanan topla ceza sahası içinde gelişine vurdu top yandan dışarı çıktı.

20. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Veysel soldan köşe atışı kaleci Yakup topu yumruklayarak uzaklaştırdı.


22. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor günün başarılı isimi Birkan sağ kanattan ceza sahası dışından sert şutu kaleci Yakup topa iki hamlede topu kontrol altına aldı.

25. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Birtan sağ kanatan atılan uzun topla hızla rakip kaleye yöneldi ceza sahası içine girmeden topu ortaladı ortalan topa Servet ile birlikte çıkan kaleci Yakup zamanında çıkarak gole izin vermedi.

36. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Yunus takım arkadaşı Emin'e uzun bir top attı ceza sahası dışından serbest şutu top üst direğe çarparak dışarı çıktı.

38. Dakika köşe atışından gelen top ceza sahası içine kafalardan sekerek Birtan'ın önüne düştü, sert şutun kaleci Yakup golle izin vermedi.


49. Dakika misafir takım Muradiyespor Sercan ile köşe atışı kullandı. Ceza sahası içine süzülerek galen topa kimse dokunmayınca top auta gitti.

52. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Veysel ceza sahası içinde sert şutu top kale direğinin yanından dışarı gitti.

54. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Ozan köşe atışı kullandı kaleci Yakup boşa çıkınca top kimseye çarpmadan auta gitti.

59. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor köşe atışından gelen topa araka tarafta duran Veysel topu ağlara yollayarak Kırmızı-Siyahlı takım bu golle 1-0 öne geçti.

64. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor'da Birtan sağ taraftan ortası ceza sahası içinde topa son dokunan Yunus topu ağlara yollayarak skoru 2-0 yaptı.

70. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Servet ceza sahası dışından sert şutu kaleci Yakup'un kollarında kaldı.

84. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor Kaan’ın sert şutu kaleci Yakup topu kontrol altına aldı.

88. Dakika Muradiyespor'da Burak'ın serbest vuruşu top kale direğini yalayarak dışarı çıktı.

90. Dakika Küçükçekmece İdman Yurduspor da ikinci yarıda oyuna dahil olan Görkem'in sert şutu Kaleci Yakup son anda kornere çeldi.

Küçükçekmece İdman Yurduspor takımı kendi saha ve seyircisi önünde grubunun güçlü takımlarından Muradiyespor'u 2-0 yenerek puanını 13'e çıkardı ve lider Kağıthanespor'un iki puan gerisinden takipçisi oldu.

Stat: Metin Oktay

Hakemler: Umutcan Bayram, Gökhan Yılmaz, Burak Üşütmüşe

Küçükçekmece İ. Yurduspor: Utkucan, Birtan(İsmail), Kadir, Selman, Özcan, Kaan, Emin (Orhan), Ozan, Servet, Veysel(Görkem), Yunus.

Muradiyespor: Yakup, Tunay(Emir), Deniz, Galip, Ali, Eray, Sercan, Ozan, İbrahim, Burak, Emre(Ozan)
Goller:59.Dk Veysel, 64.Dk Yunus

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.