HAZIRLIK MAÇLARI

18 Kasım 2016 Cuma

KÜÇÜK ÇEKMECE'DE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ BİR ARADA

KÜÇÜK ÇEKMECE'DE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ BİR ARADA
Küçükçekekmece 'de faaliyet gösteren spor kulüplerinin Başkanları, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürülüğü tarafından Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.


Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’de Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği üye olan 47 Kulüp Başkanları ile kahvaltılı istişare toplantısında bir araya geldi. İlçedeki kulüplerin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda, Başkanların görüşleri alınarak amatör kulüplerin öncelikli ihtiyaçlarını belirlendi.Ev sahipliği yapan ve yeni göreve gelen Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt ve kulüp Başkanları ile tanıştıktan sonra toplantının gündemine geçildi.

Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Belediyesi amatör spor kulüplerine 10 yılda
tesisleşme, malzeme, ulaşım liglere katılım yardımı yaparak spora ve sporcuya sağladığı desteği gözler önüne serdi. Her yıl verilen dev hizmet ile birçok kulübe ekonomik destek sağlayan Küçükçekmece Belediyesi bundan sonrada yardımı verceğini Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz'in büyük özverisi ile kurulan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürülüğü belediyemizin spora ne Kadar önem verdiğinin işaretidir.

Küçükçekmece’de üyemiz olan 47 spor kulübü bulunmaktadır. Birlik ve dayanışma içinde oldukları için teşekkür ediyorum. Ayrıca Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz'in desteklerini her zaman yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt 'müdürümüze yeniden hayırlı olsun diyor görevinde başarılar dilerim dedi''


Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, istişare toplantılarının amacının tanışmak, kaynaşmak ve amatör sporun gelişmesi için yapılacakları konuşmak için yapıldığını söyledi. Kurt, Bu toplantıların amacı, birbirimizle kaynaşmak, tanışmak, Küçükçekmece’deki amatör spor için neler yapacağımızı konuşmaktır.

Amatör spor kulüplerinin hem kendi açılarından hem de diğer spor kulüpleri olarak görülen temel sorunlar hakkında bilgi paylaşımı yapmak istediklerini toplantıdan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren kulüp yetkilileri tesisi, Ulaşım, Sağlık ve malzeme yardımının belirlenmesinden görüş ve ihtiyaçlarının belirlenmesinin hizmetin anlamını daha da artırdığını ifade etti.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Gerçekleşen toplanının verimli geçtiğini belirterek, amatör spor kulüplerinin sorunlarının masaya yatırıldığını, çözüm noktasında birlik ve beraberlik içinde olduklarının göstergesi olduğunu belirtti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.