HAZIRLIK MAÇLARI

28 Kasım 2016 Pazartesi

Kritik randevu 1-1 Bitti.

Kritik randevu 1-1 Bitti.
İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grupta Küme düşme hattında yer alan Yeşilova Esnafspor ile İstanbul Konyaspor takımları arasında oynanan önemli maçın sonunda sevinen çıkmadı.

Ligin 11. Haftası Yeşilova Kemal Aktaş sahasında alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Yeşilova Esnafspor ile İstanbul Konyaspor takımları karşı karşıya geldiler.

Her iki takım ilk yarı girdiği gol pozisyonlarından yararlanmayınca ilk yarı golsüz kapandı.

İkinci yarı ilk yarıya göre temposu yüksek maç oldu. Misafir takım İstanbul Konyaspor 68.Dakikada penaltı kazandı. Topun başına geçen Halil İbrahim topu ağlara yollayarak takımını 1- 0 öne geçiren gollü attı.

Kalesinde gördüğü gollün şokunu çabuk atlatan ev sahibi takım Yeşilova Esnafspor gol ve goller için sağlık solu ataklarla rakip kalede tehlikeli olmaya başladı.

88.Dakikada Yeşilova Esnafspor takımında Uğurcan yaklaşık 35,40 metreden sert şutu kaleci Burak'ın bakışları arasında ağlara gitti ve skor 1-1 oldu.

Karşılaşmada başka gol olmayınca günün bu önemli maçı 1-1 sonuçlandı ve her iki takımda sahadan puanları paylaşarak birer puanla ayrıldılar.

Yeşilova Esnafspor :  Doğan Altınışık, Doğan Kıdak, (Kemal),Batuhan, Taha, Adil,(Aykut ),Samet, Uğurcan, Oğuz Kara, Mustafa Çelik,(Ülke)Oğuz Kaan, Sercan.

İstanbul Konyaspor :  Burak Gökdağ, Emre,(Umut),Mehmet, Burak Kanar, Aziz, Ömer, (Kemal)İsmail, Çağatay, Halil İbrahim, Tolga,(Bülent),Kaan.

Goller:68.Dk Halil İbrahim Penaltı (İSTANBUL KONYASPOR) / 88.Dk Uğurcan (YEŞİLOVA ESNAFSPOR)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.