HAZIRLIK MAÇLARI

23 Kasım 2016 Çarşamba

KOZLU BELEDİYESPOR : 2 - ZEYTİNBURNU 1957 : 2


KOZLU BELEDİYESPOR : 2 - ZEYTİNBURNU 1957 : 2
İstanbul temsilcisi Zeytinburnu 1957 iki kez öne geçtiği karşılaşmadan üstelik rakibinin 10 kişi kalmasına rağmen sahadan 2-2’lik skorla ayrıldı ve 1 puanı hanesine yazdırdı.

Bölgesel Amatör Lig 11’inci Grupta mücadele eden Zeyitnburnu 1957 deplasmanda Cumartesi günü Kozlu Belediyespor ile karşılaştı.
Eskişehir Bölgesinden Sefa Bozdağ’ın yönettiği karşılaşmanın ilk yarısında iyi oynayan konuk ekip Zeytinburnu 1957, devreyi 1-0 önde kapattı.
Büyük çekişmeye sahne olan ve zaman zaman tansiyonun yükseldiği maçın ikinci yarısında atılan karşılıklı goller sonrası 90 dakika 2-2’lik beraberlikle sonuçlandı.
Bu sonuçtan sonra Kozlu Belediyespor puanını 10’a yükseltirken, Zeytinburnu ise 19 puana ulaştı.
KOZLU BELEDİYESPOR:2 ZEYTİNBURNU 1957: 2
SAHA: Kozlu İlçe
HAKEMLER: Safa Bozdağ **, Mustafa Altuntaş **, Semih Kahraman **
KOZLU BELEDİYESPOR: Ahmet *, Emre Eryiğit * (Dk. 46 Fatih **), Emre Kuzu **, Özkan ***, Gökhan ***, Cheıck Mohammed * (Dk. 65 Ali Efsat **), Abdullah *, Emre Can **, Ahmet Batuhan ***, Ali Temizkan ** (Dk. 56 Serbay **), Arda **
ZEYTİNBURNU 1957: İbrahim *, Ozan **, Oğuz Kaan ***, Ahmet *** (Dk. 83 Mehmet *), Feyzullah **, Azat **, Okan ** (Dk. 89 Selçuk *), Ramazan **, Olawale Juluıs Darmola ***, Muhammed Enes ***, Ahmet ***
GOLLER: Dk. 17 Olawale Juluıs Darmola, Dk. 66 Ahmet (Zeytinburnu 1957), Dk. 52 Ali Temizkan, Dk. 86 Özkan (Kozlu Belediyespor)
KIRMIZI KART: Dk. 76 Abdullah (Kozlu Belediyespor)


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.