HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Kosova Güçspor Kendi Sahasında Karlıtepe Spor'a Boyun Eğdi.

Kosova Güçspor Kendi Sahasında Karlıtepe Spor'a Boyun Eğdi.
Hafta sonu Yeşilova Kemal Aktaş sahasında oynanan U-15/A Gençler Ligi’de
Kosova Güçspor kendi saha ve seyircisi önünde Karlıtepespor'a 3-0 mağlup oldu.Müsabakaya istekli ve hızlı başlayan misafir takım Karlıtepespor takımı karşılaşmanın ilk dakikaların da atak üstüne atak sergileyen misafir takım 9.Dakikada Sancar'ın attığı golle 1-0 öne geçti.


20. Dakikada Yakup ile farkı 2 ye çıkaran Karlıtepespor, dakikalar 28’i gösterirken bu sefer Enver ile durumu 3-0 yaptı ve ilk yarı 3-0 Karlıtepespor’un üstünlüğü ile tamamlandı.


İkinci yarıda her iki takım karşılıklı ataklar geliştirdiyse de girdikleri pozisyonları gole çeviremeyince misafir takım Karlıtepespor ilk yarı attığı gollerle deplasmandan 3-0 galip ayrılan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.