HAZIRLIK MAÇLARI

6 Kasım 2016 Pazar

Kosova Güç Gösterisi Yaptı. 4-0

Kosova Güç Gösterisi Yaptı. 4-0
Kosova Güç Spor : 4 - Esenler Spor : 0
İstanbul U -17/A Gençler ligi 6.Grupta Küçükçekmece Kosova Güçspor kendi
sahasında ağırladığı Esenlerspor'u güzel futbolun yanı sıra bir birinden güzel dört gol atarak karşılaşmayı 4-0 kazanarak üç puanı alan takım oldu.
Ligin 6.Haftasında Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşı karşıya gelen Kosova Güçspor, Esenlerspor arasındaki maçın ilk yarısı ev sahibi takım Kosova Güçspor Şahinin attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

İkinci yarı baskılı ve atak futbol sergileyen Kosova Güçspor Şahin, Atakan’ın attığı iki golle karşılaşmayı 4-0 kazanırken üç puanda alan takım oldu.
Haber / Foto : Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.