HAZIRLIK MAÇLARI

24 Kasım 2016 Perşembe

KEMER ESKİŞEHİR'DEN ELİ BOŞ DÖNDÜ.

KEMER ESKİŞEHİR'DEN ELİ BOŞ DÖNDÜ.
ÇAMLICA GENÇLİK SPOR : 5 - KEMER FK : 2
Kadınlar 3. lig2. grupta mücadele eden Eyüp temsilcisi Keme FK, Bursa temsilcisi karşısında geçtiğimiz hafta aldığı farklı galibiyetle dikkatleri bir anda üzerine çekmişti. Ancak tecrübeli Eskişehir temsilcisi Çamlıca Spor karşısında istediği futbolu bir türlü sahaya yansıtamazken tecrübesizliğinin kurbanı oldu. 


STAD : BEHİÇ ERKİN SPOR KOMPLEKSİ - ESKİŞEHİR
HAKEMLER: Serkan Kurtuluş, Merve Bekmez, Arzu Görgün.
ÇAMLICA GENÇLİK ve SPOR: Gamze Can, Döndü Gül Kula, Serap Meydan, Arzu Akkuş, İrem Fatma Kara, İrem Kaya, İrem Nur Kaya, Tuğba Dilaver. İrem Bayar, Buse Yıdız, Damla Çoban.
YEDEKLER:Melike Ertugan, Burcu Baba, Aynur Dinçer, Aslı Güllü.
TEKNİK SORUMLU: Savaş Hancı.
KEMER FUTBOL KULÜBÜ: İrem Er, Melike Çöp, Ezgi İnan, Neslihan Bozkaya, Beyza Nur Ada, Cansu Al, İrem Yüksel, Burcu Nur Eriş, Kadriye Işık, Songül Demirtürk, Hacer Çakmak.
YEDEKLER: Rumeysa Akkuş, Amine Aleyna Duru, Hayrun Nisa Cevizcioğlu, Aylin Altuntaş.
TEKNİK SORUMLU:Ramazan Yaşlı.

GOLLER: (ÇAMLICA GENÇLİK ve SPOR) Serap Meydan 12 -40, İrem Kaya 25 -70, Damla Çoban 36,  
GOLLER:  (KEMER FUTBOL KULÜBÜ) Kadriye Işık 31-77

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.