HAZIRLIK MAÇLARI

24 Kasım 2016 Perşembe

KARTAL YARASINI SARDI.

KARTAL YARASINI SARDI.
BEŞİKTAŞ A.Ş. : 4 - KRDZ EREĞLİ BLD. SPOR : 1
Türkiye Kadın Futbol 1. ligi 2. hafta müsabakasında Beşiktaş A.Ş., Karadeniz Ereğli Belediye Spor'u konuk etti. Karşılaşmayı İstanbul Bölgesi hakemlerinden Burak Kaplan yönetirken yardımcılıklarını Rahim Sarıdere ve Erol Ernek yaptı.
Beşiktaş takımının geçen sezondan kalan seyircisiz oynama cezası sebebi ile karşılaşma Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesislerinde oynandı. Ligin ilk haftasında Antalya deplasmanından yaralı dönen Kartal, Adana karşısında farklı galibiyet alarak liderlik koltuğuna oturan Zonguldak temsilcisi karşısında mutlak 3 puan parolası ile maça çıktı.
Karşılaşmaya baskılı başlayan Beşiktaş 14. dakika dakazanılan korner atışında Gizem!in ceza alanı içine gönderdiği topa ön direğe koşu yapan Zeynep net bir vuruşla topu ağlara göndererek gol perdesini açan isim oldu. Beşiktaş sağ kanadında hızlı gelişen atakta Başak ceza alanı ön çizgisinde müsait durumda bulunan Nihan'ı topla buluşturdu. Nihan bekletmeden topun gelişine vurdu farkı ikiye çıkardı. 2-0 
İlk yarının son dakikalarında Karadeniz Ereğli defansının uzaklaştırmak ta zorlandığı top Gizem'in önünde kaldı. G,zem uzaktan harika birvuruşla ilk yarının skorunu belirleyen golü attı. 3-0
Beşiktaş ikinci yarıya da etkili başladı. 55. dakika da Ereğli kalecisi Teona Sukhashvılı'nin önde olduğunu gören Gizem kaleciyi yaklaşık 30 metren avlayarak kendisinin ikinci takımının 4. golüne imza attı. 4-0
Skorda 4farklı üstünlüğü yakalayan Beşiktaş oyuncu değişikliklerine giderek oyunu rölantiye aldı. 64. dakika da Beşiktaş kalecisi Ekaterine Ulasevich topu uzaklaştırmak isterken kısa süreli bir sakatlık geçirdi. Top Elişf Nur'un önünde kaldı. Kalecinin yerde olduğunu fark etmeyen Elif Nur topu ağlara gönderdi. Ağlara giden top Ereğli golü olarak kaydedilse de Ereğlili sporcular bu gole sevinmediler.
STAD : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası
HAKEMLER : Burak Kaplan,ı Rahim Sarıdere , Erol Ernek
BEŞİKTAŞ A.Ş. :Ekaterina Ulasevich, Safa Merve Nalçacı (Kardelen Duran 60'), Didem Karagenç, Jessica O’Rourke, Buse Budak, Zeynep Gamze Koçer, Gizem Gönültaş  (Ayşe Şevval ay 65'), Ayşe Nihan Üçerler, Başak Gündoğdu, İrem Eren (İlayda Civelek 55'), Funda Payan
YEDEKLER : Gamze Nur Yaman, Ayşe Şevval ay, Bilge Su Koyun, Emine Ecem Esen, Kardelen Duran, Yeliz Açar, İlayda Civelek
TEKNİK SORUMLU : Mutlucan Zavotcu

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR : Teona Sukhashvılı (Zeynep Efsanur Koyun 70'), Nazmiye Özsoy, Rabia Civan, İrem Yılmaz, Elif Nur Yıldız, Funda Aydınalp (Serra Can 65'), Teona Bakradze, Ece Türkoğlu, Ceren Akkaya, Derya Arhan, Damla Bozyel (Selin Türkoğlu 41')
YEDEKLER : Zeynep Efsanur Koyun, Edanur Derya, Serra Can, Hazal Eşitmez, Selin Türkoğlu, Ayşe Aybike Şengül
TEKNİK SORUMLU : Necat Bakan
SARI KART : Funda Payan 33', Buse Bakan 45' (BEŞİKTAŞ A.Ş.)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.