HAZIRLIK MAÇLARI

6 Kasım 2016 Pazar

Kartal, Timsaha Av Oldu.

Kartal, Timsaha Av Oldu.
Yeşilova Esnaf 4-1 SefaköyKartal
İstanbul U-17/A Gençler ligi 6. Hafta Küçükçekmece ilçesinin iki köklü
kulübü Yeşilova Esnafspor ile Sefaköy Kartalspor takımları arasında oynanan müsabakanın ilk yarısı golsüz kapanırken, ikinci yarıda güzel futbol ve bulduğu gollerle 4-1 kazanan Yeşilova Esnafspor takımı oldu.

u17/A ligi 8. Grupta Yeşilova Esnaf Spor komşusu Sefaköy Kartal sporu Yeşilova Kemal Aktaş Stadı'nda konuk etti. İlk yarısı golsüz eşitlikle sonuçlanan müsabakanın ikinci yarısında Timsahlar rüzgar gibi esti.

İkinci yarıya oyuncu değişikliği ile başlayan Yeşil-Beyazlı Yeşilova
Esnafspor, 52 ve 70. Dakika da Berkay, 58.Dakika da Serhat ve 68. Dakika da Ahmet ile golleri bulurken, Sefaköy Kartalspor'un tek golü 62.Dakikada Eray'dan geldi.

Yeşilova Esnafspor ilk yarı rakibi karşısında zorlandıysa da ikinci yarıda bulduğu gollerle Sefaköy Kartalspor'u 4-1 yenerek puanını 12'ye çıkarttı. Bu galibiyet sonrasında zirvedeki yarışını sürdürmeye de devam etti.

Sefaköy Kartalspor gençleri ise aldığı bu yenilgi ile grupta o puanla son sıradaki yerinde kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.