HAZIRLIK MAÇLARI

23 Kasım 2016 Çarşamba

Kartal Bulvar : 2 - Sultangazi Spor : 0

Kartal Bulvar : 2 - Sultangazi Spor : 0
Bölgesel Amatör Lig 12. grupta şampiyonluk yarışı içinde olan iki İstanbul takımının mücadelesinde ev sahibi Kartal Bulvar her iki yarıda bulduğu gollerle sahadan 2-0 galibiyetle ayrılmayı başardı.

Kartal Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı İstanbuıl bölgesi hakemlerinden Abdullah Buğra Taşkınsoy, İsmail Semih İleri ve Ali Anıl Özdemir hakem üçlüsü yönetti.
İki takımında şampiyonluk iddiasını sürdürebilmek için mutlak 3 puan için çıktıkları müsabakada sevinen taraf Kartal temsilcisi oldu.
Kartal Bulvar zorlu müsabaka sonunda sahadan 2-0 galibiyetle ayrılırken goller 39. dakika da Alp Huy ve 66. dakika da Ekrem Aydoğmuş'tan geldi. Bu galibiyet sonrasında Kartal Bulvar Spor puanını 14'e yükseltirken Sultangazi ile aynı puana geldi ve 2. sıraya yerleşti.

STAD : Mimar Kubilay Köse Stadyumu
HAKEMLER : Abdullah Buğra Taşkınsoy, İsmail Semih İleri, Ali Anıl Özdemir
KARTAL BULVAR SPOR : Bülent Sağlam,Ceyhun Erceylan ,Sercan Tarakçı, Abdullah Akdağ, Osman Adıgüzel, Ekrem Aydoğmuş, Murat Gürsu (Ali Yücel),  Elmas Furkan Haydaroğlu (ÖmerFaruk Bal 55'), Hakan Öztürk (Sefa Topyay 73'), Alp Huy , Erdem Öztürk.
YEDEKLER : Bilge Göktürk Duran, Ali Yücel, ÖmerFaruk Bal, Cem Özyiğit, Zeynel Baran Tarhan, Sefa Topyay, Sergen Özşahin
TEKNİK SORUMLU : Rıdvan Elmastaş

SULTANGAZİ SPOR : İlkay Yazıcı, Oğuzhan Barkın, Kemal Emre Bozoğlu , Kahraman Çetin, Cem Çepeloğlu, Dıop Mansour (Fatih Özer 46'), Doğan Yeni (Ozan İsi 90'), Ahmet Gündoğdu, Vahap Deniz (Yalçın Akdoğan 71'), Onur Mengi , İbrahim Traore 
YEDEKLER : Doğan Koyuncu , Fatih Özer, Yalçın Akdoğan, Volkan Erdoğan, Gökhan Şensoy, Görkem Akbaşoğlu, Ozan İsi
TEKNİK SORUMLU : Cahit Alaettin Çepeloğlu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.