HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2016 Salı

KARADOLAP KOLAY KAZANDI.

KARADOLAP KOLAY KAZANDI.
U17 B 10. grupta şampiyonluk yarışı içinde olan Rumeli Hisarı ve Karadolap Spor Kulübü Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri'nde karşı karşıya geldiler. 

Grupta liderle aynı puanda olan Karadolap ve bunların 2 puan gerisinde olan Rumeli Hisarı için son derece önemli olan müsabaka da ev sahibi Rumeli Hisarı her iki yarıda kalesinde ki gollere engel olamayınca sahadan 4-0 lık mağlubiyetle boynu bükük ayrılmak zorunda kaldı.

Konuk takıma galibiyeti getiren goller karşılaşmanın ilk yarısında 18 ve 26. dakikalarda İbrahim Acar'dan gelirken, ikinci yarıda 53. dakikada Emre Bingöl farkı 3'e çıkardı. Daha sonra Kamer Çelik ise maçın skorunu tayin etti. 
RUMELİ HİSARI : 0 - KARADOLAP : 4

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.