HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Kanaryaspor gençleri İkinci yarıda teslim oldu.6-3

Kanaryaspor gençleri İkinci yarıda teslim oldu.6-3
İstanbul U15/ A Ligi 5.Grup lideri Seyrantepe Ofspor deplasmanda Küçükçekmece Kanaryaspor’u 6-3 mağlup ederek liderliğini devam ettirdi.
Küçükçekmece Kanaryaspor Stadında oynanan, Volkan Ayna, Ümit Keklik, Serkan Karadağ Hakem triosunun yönettiği maça iyi başlayan misafir takım Seyrantepe Ofspor 10. Dakikada Muhammet, 17.Dakikada Doğuhan attığı gollerle 2-0 öne geçti.

Ev sahibi takım Kanaryaspor takımım arka arkaya yediği gollerin şokunu üzerinde çabuk atarak 19.Dakikada Ferhat, 24,30.Dakikalar da Akif'in attığı gollerle 3-2 öne geçerek ilk yarıyı önde kapattı.


İkinci yarı misafir takım Seyrantepe Ofspor teknik patronu oyuncu değişikliği yaparak ikinci yarıya başladı.

İkinci yarı daha atak ve paskılı oynayan misafir takım Seyrantepe Ofspor 52,54 ve 60.Dakikalar da sahanınn yıldız futbolusu Muhamet kendisinin Dörtüncü takımının beşinci gollünü attı.


Karşılaşmanın son gollü 65.Dakikada Aybars Seyrantepe Ofspor takımın ve karşılaşmanın skorunu belirleyen gollünü atan isim oldu.

Lider Seyrantepe Ofspor deplasmanda yenik duruma düştüğü Kanaryaspor karşında ikinci yarıda ortaya koyduğu futbol ve attığı gollerle 6-3 kazanarak üç puanı alırken 19 puanla liderliğini devam ettirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.