HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2016 Cuma

Kağıthane Spor, Koşar Adım.Süper Amatöre

Kağıthane Spor, Koşar Adım.Süper Amatöre 
1.Amatör lig 4. grupta şampiyonluk yarışı veren Kağıthane spor 7. hafta müsabakasında cezası nedeni ile Avcılar Firuzköy Stadı'nda konuk ettiği Kocamustafapaşa Spor'u 3-1 yenerek galibiyet serisini sürdürdü.

Ligde oynadığı 7 maçta, 7 galibiyet alarak 21 puanla zirvede tek başına kalan Kağıthanespor sezon başında hedef olarak koyduğu süper amatör lig macerasına koşar adım ilerliyor.
Ligin oynadığı 4. hafta müsabakasında deplasmanda olmasına rağmen gelişen saha dışı olaylar nedeni ile 2 hafta saha kapatma cezası alan Kağıthanespor, ilk cezalı maçında Rumeli Kavağı'nı 2-0 la geçerken, ikinci müsabakasında ise Kocamustafapaşa Spor'u 3-1'lik skorla geçmeyi başardı.

Kocamustafapaşa Spor karşısında Kağıthane Spor'u galibiyete taşıyan goller Erkan Barlak (2) ve Mesut'dan gelirken, misafir takımın tek golünü Ali kaydetti.
Saha kapatma cezası sona eren Kağıthane Spor bu hafta tekrar evinde oynayacağı Yenişehir maçı ile taraftarının karşısına çıkacak.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.