HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2016 Cumartesi

İstanbulMalatya üç attı üç aldıSüper Amatör Lig 9.Grup mücadelesinde Anadoluhisarı ve İstanbulMalatya takımları Paşabahçe Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın başından sonuna kadar oyunu domine eden taraf deplasmanda oynamasına rağmen İstanbulMalatya takımı oldu.


Başarılı futbolunu üç güzel golle süslemesini bilen İstanbulMalatya takımı bu kazanılan üç puan sonrasında gözünü daha yukarılara dikti.


Anadoluhisarı takımı bu kaybettiği üç puan ile birlikte ilerleyen haftalarda korkulu rüya görecek sinyallerini verdi.Müsabakaya ilgi yok denecek kadar azdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.