HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

İstanbul Trabzonspor son dakika'da güldü.2-1

İstanbul Trabzonspor son dakika'da güldü.2-1
İstanbul 1.Amatör Lig 8.Grupta şampiyonluk yarışı veren İstanbul Trabzonspor
kendi sahasında Sultangazi Sultançifliğini son dakikada attığı golle 2-1 mağlup etmeyi başardı.


Ligin 7.Haftasında Halkalı Etap sahasında Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Trabzonspor ile Sultangazi temsilcisi Sultançifliğispor takımları karşı karşıya geldiler. Kadir Halit Altınbaş, Mehmet Aybek Süt ve Halid behdioğlu hakem üçlüsü yönetti.
Ev sahibi İstanbul Trabzonspor Fatih, Umut, Burak, Yunus ve Furkan'ın cezalı olması neden ile bu 5 oyuncudan yoksun sahaya çıktı.

KARŞILAŞMADAN ÖNEMLİ DAKİKALAR.
6.Dakika Sultançifliğispor Kadir ile serbest vuruşu kullandı kullanılan topu kaleci Özkan yumruklayarak kornere çeldi.
9.Dakika köşe atışından gelen topa ceza sahası içinde Sultançifliğispor’da Mağrup'un kafa vuruşu top yandan dışarı çıktı.
13.Dakika ev sahibi İstanbul Trabzonspor’da Ahmet ceza sahası dışından sert şutu top üsten az farkla auta çıktı.
16.Dakika Sultançifliğispor’da Kadir ceza sahasının sol tarafından sert şutu kaleci Özkan yerinde müdahale ederek gole izin vermedi.
19.Dakika ev sahibi takım İstanbul Trabzonspor takımı köşe atışı kullandı, köşe atışından gelen topa kafayı vuran Muhammet kaleci Hüseyin zamanında çıkarak topu kontrol altına aldı.
21.Dakika Sultançifliğispor takımı kaleyi karşıdan görecek bir şekilde serbest vuruş kazandı. Topun başına geçen Osman sert vuruşu top üsten auta gitti.
23.Dakika Bordo –Mavili takım İstanbul Trabzonspor Ahmet ile serbest vuruş kullandı ve Sultançifliğispor kalecisi Hüseyin topu yumruklayarak uzaklaştırdı ve gole izin vermedi.

26.Dakika İstanbul Trabzonspor’da ceza sahası içine ortalan topu çok iyi takip eden ve günün başarılı ismi Şuayip sert şutu top az farkla dışarı çıktı.
29.Dakika İstanbul Trabzonspor’da yine Şuayip sert şutu Sultançifliğispor kalecisi Hüseyin zamanında çıkarak topa hakim oldu.
34.Dakika İstanbul Trabzonspor Mesut ile serbest vuruş kullandı çok sert vurduğu top kaleci Hüseyin’in omzuna çarptı ardından üst direğe çarparak auta gitti.
39.Dakika Sultançifliğispor İbrahim serbest vuruş kullandı kaleci Özkan gole izin vermedi.
46.Dakika İstanbul Trabzonspor’da Mehmet önündeki iki oyuncuyu geçti ceza sahası içine girmek üzereyken sert şutu top yandan az farkla dışarı çıktı.
48.Dakika İstanbul Trabzonspor'da ceza sahası içine ortalanan topla buluşan Şuayip topu ağlara yolladı ve Bordo- Mavili İstanbul ekibi 1-0 öne geçiren gollünü attı.
65.Dakika İstanbul Trabzonspor sağ tafradan aldığı topla rakip sahaya doğru hızla giren Sait sert şutu kaleci Hüseyin yerinde müdahalede bulundu ve gole izin vermedi.67.Dakika misafir takım Sultançifliğispor’da Kadir ceza sahası dışından sert şutu top önce direğe ardından ağlara gitti ve skora eşitliği getiren gollü atarak skor 1-1 oldu.
75.Dakika Sultançifliğispor’da Bahattin orta şut karışımı topa vurdu Bordo-Mavili takım kalecisi Özkan son anda topa müdahalede bulundu ve gole izin vermedi.
83.Dakika Sultançifliğispor takımında atılan uzun topla buluşan Ömer topla birlikte rakip ceza sahasına girdi topu ayağından fazla açınca kaleci Özkan zamanlamasını çok iyi yaparak gole izin vermedi.
87.Dakika Sultançifliğispor’da Osman topla buluştu buluştuğu topla birlikte ceza sahası içine girdi kaleci Özkan sakatlanmayı da göze alarak rakibinin ayağındaki topa kapanarak hakim oldu.
89.Dakika İstanbul Trabzonspor Osman ceza sahası içinde topa çok sert vurdu ancak kaleci Hüseyin topu kornere çeldi.
90.Dakika İstanbul Trabzonspor köşe atışı kullandı ceza sahası içine süzülerek gelen topa Emre kafayı vurdu ve topu ağlara yolladı. İstanbul Trabzonspor son dakikada bulduğu golle zorda olsa rakibi Sultançifliğispor takımını 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Ev sahibi İstanbul Trabzonspor ligin 7.haftası 5 eksik oyuncudan yoksun çıktığı Sultançifliğispor maçını 2-1 kazanarak puanını 13'e çıkardı ve 15 puanlı Kilyosspor takımın iki puan gerisinden takip etmeye devam etti.

Stat: Küçükçekmece Halkalı Etap
Hakemler: Kadir Halit Altınbaş, Mehmet Aybek Süt, Halid behdioğlu

İstanbul Trabzonspor: Özkan, Hamza, Yusuf, Emre, Mesut, Mehmet, Ahmet, Nihat, Sait(Samet), Şuayip, Muhammet(Doğuş)
Teknik Direktör: Sinan Bilgin

Sultançifliğispor: Hüseyin, Musheb, Muhammer, Bahattin, Mağrup, İbrahim (Volkan), Serkan (Yasin), Osman, Emre,(Furkan), Ömer, Kadir.
Teknik Direktör: Hüseyin Tavukcuoğulları

Goller: 48.Dk Şuayip, 90.Dk Emre-İstanbul Trabzonspor, 67.Dk Kadir- Sultançifliğispor

Kırımızı Kart: 90+2.Dk Muhammer-Sultançifliğispor

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.