HAZIRLIK MAÇLARI

14 Kasım 2016 Pazartesi

İSTANBUL SAHİL SPOR'DA LİDERLİK TEHLİKEYE GİRDİ.

İSTANBUL SAHİL SPOR'DA LİDERLİK TEHLİKEYE GİRDİ.
İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grup birincisi İstanbul Sahilspor misafir ettiği Maltepe Yıldız ile berabere kalarak son üç haftada kaybettiği puanlar ile liderliğini tehlikeye soktu.


Maltepe Başıbüyük Sahasında oynanan müsabakayı Mücahit Değirmenci, Batuhan Bulut, Ercan Erikçi hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Yakup Şahin üstlendi. Maç Maltepe Yıldız futbolcularının vuruşu ile başlandı. Atak oynayan İstanbul Sahilspor olmasına rağmen 17. dakikada Onur Yüksel’in ayağından bulduğu gol ile Maltepe Yıldız oldu. Golün ardından santra yapan İstanbul Sahilspor topu rakip defansın arkasına taşımayı başarırken topla buluşan kaptan Ramazan Kılıç ağları havalandırırken İstanbul Sahilspor adına beraberliği sağladı. Maçın ilk yarısı karşılıklı ataklar ile geçerken başka gol olmayınca takımlar soyunma odasına beraberlikle gittiler.

İkinci yarıya Serhat Atasayan’ın yerine Onurcan Turun, Doğukan Altay’ın yerine Şükrü Yay değişikliğiile başlayan İstanbul Sahilspor rakibi üstünde hakim bir oyun sergilerken gol yollarında etkili olmayı başaramadı. Maltepe Yıldız defans bloğunu aşmayı beceremeyen İstanbul Sahilspor futbolcuları gol arayışını maç sonuna kadar sürdürürken 73. dakikada Alihan Çiftçi’nin yerine Şahin Timur değişikliğine rağmen maçta başka gol olmadı.

Maçı berabere bitirerek puan kaybetmeye devam eden İstanbul Sahilspor bu haftayı da lider kapatmasına rağmen en yakın rakibi Yamanspor ile arasındaki puan farkı ikiye inerken gelecek hafta maç yapmayacak olması nedeniyle liderlik tehlikeye girmiş oldu.  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.