HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2016 Cumartesi

İstanbul Karması Portekiz Yolcusu

İstanbul Karması Portekiz Yolcusu.
Ülkemizi Regions' cup'ta Moldova'da temsil eden İstanbul Karması bugün İsviçre temsilcisi Cenevre karşısında sahadan 1-0 galibiyetle ayrıldı. 3 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik alarak topladığı 7 puanla grubunu şampiyon olarak tamamlayan İstanbul Karması son 8 takım arasına kalarak Haziran 2017'de Portekiz'de yapılacak olan finallere katılma hakkı kazandı.

Moldova'nın ev sahipliğinde Regions' Cup 5. grupta mücadele eden İstanbul Karması, grupta Kuzey İrlanda temsilcisi Western Region, Moldova temsilcisi Soroca ve İsviçre temsilcisi Cenevre ile birlikte yer aldı. Turnuvanın ilk gününde Kuzey İrlanda temsilcisi ile karşılaşan ekibimiz 9. dakika da  Serkan Uysal ve 35. dakika da Semih Kamil Akgöz'ün golleri ile sahadan 2-0 galibiyetle ayrıldı ve hanesine 3 puan yazdırmayı başardı. İkinci maçında ev sahibi Moldova temsilcisi Soroca ile karşılaşan temsilcimiz rakibi karşısında çok üstün bir futbol sergilemesine rağmen sayısız gol girişiminden faydalanamadı ve karşılaşma golsüzeşitlikle sonuçlandı. Son maçına her iki karşılaşmadan da galip ayrılarak gelen İsviçre temsilcisi Cenevre ile oynayan İstanbul Karması bu karşılaşmada da daha önceki müsabakalarda olduğu gibi rakibine üstünlüğünü kabul ettirmeyi başardı. Adeta bir final havası içinde geçen karşılaşmada zaman zaman gergin anlar yaşandı. 74. dakika da SemihKamil akgözile maçın tek golünü kazanan millilerimiz karşılaşmadan 1-0 galibiyetle ayrılarak grubunda 7 puanla şampiyonluk ipini göğüsledi ve son 8 takım arasına kalarak 2017 Haziran ayında Portekiz'de gerçekleşecek olan finallere gitme hakkı kazandı. Karşılaşmanın 84. dakikasında Cenevre takıomında De Freitas'ın yerine 65. dakikada oyuna dahil olan Vanzo 78 ve 84. dakika da gördüğü sarı kartlarla oyundan ihraç olunca Cenevre son bölümlerde karşılaşmayı 10 kişi ile tamamladı.

Portekize gitme hakkı kazanan takımlar
1. Grup İngulee, Kirovograd Region (Ukrayna)
2. Grup Castilla y Leon (İspanya)
3. Grup South Region (Rusya)
4. Grup Lizbon (Portekiz)
5. Grup İstanbul (Türkiye)
6. Grup Olomouc Region (Çek Cumhuriyeti)
7. Grup Region 2 (İrlanda Cumhuriyeti)
8. Grup Zagreb (Hırvatistan)

Grubumuzdaki Toplu Sonuçlar
14 Kasım 
İstanbul 2-0 Western Region
Soroca 0 - 1 Cenevre

16 Kasım 
Soroca 0 - 0 İstanbul
Cenevre 2 - 1 Western Region

18 Kasım
Western Region 1- 2 Soroca
Cenevre 0 - 1 İstanbul
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.