12 Kasım 2016 Cumartesi

İstanbul 1.Amatör Lig 12 Kasım Cumartesi müsabaka programı ve maçların sonuçları

İstanbul 1.Amatör Lig 12 Kasım Cumartesi müsabaka programı ve maçların sonuçları

1. AMATÖR LİG.jpg

2. GRUP
15:00 Kayaşehir - Merkez Kayaşehir (Cebeci) 1-3
15:00 Kamiloba - Avcılar Yeşilkent (Celaliye Kemal Karasu) 2-2
15:00 Güzelce - Ortaköy Silivri (Güzelce) 0-1

4. GRUP

15:00 Küçükçekmece İY - Bağcılar İY Cemspor (Küçükçekmece) 2-1
15:00 Kocamustafapaşa - K.K. Mevlana (Namık Sevik) 2-2
15:00 Kağıthane - Yenişehir (Hasbahçe) 4-2
15:00 Rumeli Kavağı - Bayrampaşa Demir (Çayırbaşı) 3-1
 Talatpaşa - Muradiye

6. GRUP

13:00 Küçükayasofya - Sefaköy Kartal (Namık Sevik) 5-2
15:00 Selvispor - Yeni Özkartal (Zeytinburnu Hasan Doğan) 2-1
15:00 Tophane Tayfun - Pınarspor (Beyoğlu) 1-0
15:00 Hamidiyespor - Teraziderespor (Nurtepe) 4-0
15:00 Cevat Köprübaşı - Ateştuğlaspor (Kemerburgaz) 6-
1

8. GRUP

11:00 İstanbul Trabzon - Kilyos (Halkalı Etap) 1-2
11:00 Cerrahpaşa - Gültepe (Namık Sevik) 3-3
13:00 Zeytinburnu Yıldız - Şişli Yayla (Zeytinburnu Hasan Doğan) 2-0
13:00 S.Sultançiftliği - Bahçelievler (Cebeci) 2-1
15:00 Esenler - Sanayi Mahallesi (Yıldıztabya) 
1-2

10. GRUP
15:00 Çayırgücü - Örnektepe (Gaziosmanpaşa) 2-3
15:00 Okmeydanı Fetih - Aksaray (Okmeydanı Fetih) 3-1
15:00 Karadolapspor - Mimarsinan (Eyüp Karadolap) 1-1
16:00 Akatlarspor - İstanbul Gümüşhane (Çilekli) 1-1
 Kanarya Azimspor - BAY

12. GRUP

15:00 Sultanmurat - İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal) 3-2
15:00 Şehzadebaşı - Kartaltepe (Gazi Mahallesi)3-1
15:00 Balat Yeşilova - Güneşli (F.Mimarsinan)1-1
18:00 Boğaziçi - Öz Alibeyköy (Çilekli)1-0
 Seyrantepe Yeşilce - BAY

14. GRUP

13:00 Barbarosspor - Esnafspor (Selimiye) 6-1
14:00 İdealtepespor - Cevizli Anadolu (İdealtepe) 0-5
15:00 İçerenköy İY - Balkan Yeşilbağlar (İstanbul Site) 0-7
15:00 Taşdelen - Örnekköyspor (Alemdağ) 3-2
Koşuyolu - BAY


16. GRUP
13:30 Valide Tayfun - Pendik Kavakpınar (Dudullu) 1-1
15:00 Acıbadem - Kartal Yuvası (Çavuşbaşı) 2-0
15:00 Sahilspor - Maltepe Yıldız (Başıbüyük) 1-1
16:00 Yamanspor - Orhanlıspor (Çakmak) 7-3
Elmalıspor - BAY

18. GRUP

10:00 Sarıgazi - Gülensuspor (Sarıgazi) 5-2
15:00 Kemahspor - Adalarspor (Selimiye) 2-0
15:00 Acıbadem Üsküdar - Beykoz Çavuşbaşı (Yenisahra) 1-0
15:00 İstanbul Altınordu - Pendik Güllübağlar (Kartal Yunus) 
0-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.