6 Kasım 2016 Pazar

İstanbul 1. Amatör Lig 6 Kasım Pazar günü oynanacak olan müsabaka programı ve sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig 6 Kasım Pazar günü oynanacak olan müsabaka programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

2. GRUP
15:00 Kamilobaspor - Merkez Kayaşehir (Celaliye Kemal Karasu) 0-0
15:00 Avcılar Yeşilkentspor - S. Ortaköy (Firüzköy) 0-0
15:00 Kayaşehirspor - Çiftlikköyspor (Cebeci) 0-0
15:00 Güzelcespor - Hadımköyspor (Güzelce) 0-0

4. GRUP
13:00 Küçükçekmece İY - Muradiyespor (Küçükçekmece) 0-0
15:00 Rumeli Kavağı - K.K. Mevlana (Çayırbaşı) 0-0
16:00 Bağcılar İY Cemspor - Bayrampaşa Demir (Mahmutbey) 0-0
17:00 Yenişehirspor - Kocamustafapaşa (Beyoğlu) 0-0
Talatpaşaspor - Kağıthane 0-3h

6. GRUP
11:00 Pınarspor - Sefaköy Kartal (Çayırbaşı) 1-0
13:00 Tophane Tayfun - Ateştuğlaspor (Beyoğlu) 0-0
13:00 Küçükayasofya - Teraziderespor (Namık Sevik) 0-0
15:00 CKFA - Selvispor (Kemerburgaz) 0-0
15:00 Yeni Özkartalspor - Hamidiyespor (Gazi Mahallesi) 0-0

8. GRUP
13:00 Kilyosspor - S. Sultançiftliği (Çayırbaşı) 0-0
15:00 Gültepespor - Şişli Yaylaspor (Yahya Kemal) 0-0
15:00 Cerrahpaşa - Sanayi Mahallesi (Namık Sevik) 0-0
15:00 Zeytinburnu Yıldız - Bahçelievlerspor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 0-0
15:00 Esenlerspor - İstanbul Trabzon (Yıldıztabya) 0-0

10. GRUP
11:00 Aksarayspor - Örnektepespor (Mimarsinan) 0-1
13:00 Çayırgücü - İstanbul Gümüşhane (Yıldıztabya) 0-0
14:00 Okmeydanı Fetih - Mimarsinan (Okmeydanı) 0-0
15:00 Karadolapspor - Azimspor (Karadolap) 0-0

12. GRUP
13:00 Kartaltepespor - Güneşlispor (İBB Bayrampaşa) 2-0
15:00 Şehzadebaşıspor - Öz Alibeyköy (Albayrak) 0-0
15:00 Balat Yeşilova - İstanbul Bayburt (Mimarsinan) 0-0
16:00 Boğaziçispor - Seyrantepe Yeşilce (Çilekli) 0-0

14. GRUP
13:00 Barbarospor - Örnekköyspor (Selimiye) 0-0
14:00 İçerenköy İY - Cevizli Anadolu (Çakmak) 0-0
15:30 Balkan Yeşilbağlarspor  - İstanbul Esnafspor (Kartal Yunus) 0-0
15:30 İdealtepespor - Koşuyoluspor (Başıbüyük) 0-0

16. GRUP
12:00 Yamanspor - Pendik Kavakpınar (Çakmak) 0-1
13:30 Sahilspor - Kartal Yuvası (İdealtepe) 0-0
13:30 Maltepe Yıldız - Orhanlıspor (Başıbüyük) 0-0
16:00 Acıbademspor - Elmalıspor (Çakmak) 0-0

18. GRUP
13:00 Acıbadem Üsküdar - Adalarspor (Yenisahra) 0-1
13:30 İstanbul Altınordu - Yakacık (Kartal Yunus) 0-0
15:30 Gülensuspor - Beykoz Çavuşbaşı (İdealtepe) 0-0
16:00 Sarıgazispor - Pendik Güllübağlar (Sarıgazi) 0-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.