5 Kasım 2016 Cumartesi

İstanbul 1. Amatör Lig 5 Kasım Cumartesi oynanacak olan müsabaka programı ve sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig 5 Kasım Cumartesi oynanacak olan müsabaka programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

1. GRUP
12:30 Çanakça - Başakşehir (İzzettin) 1-3
13:00 Yeşil Esenyurt - B. Mimarsinan (Esenyurt Bld) 0-0
15:00 Gazitepe - Kavaklı Köyü (Silivri) 0-0
15:00 Avcılar Cihangir - Esenyurt İncirtepe (Firüzköy) 0-0

3. GRUP
13:00 Muratbey - Yeşilbayır (Çatalca) 1-0
13:00 Denizköşkler - Büyük Kılıçlı (Firüzköy)4-0
15:00 Akalan - Tepecik Anadolu (Çatalca) 0-3
15:00 Başakşehir İkitelli - Subaşı (İFA) 3-2

5. GRUP
15:00 Şirinevler - Cevatpaşa (Kocasinan) 1-1
15:00 Yedikule - Hürriyet Gücü (Namık Sevik) 2-1
15:00 Havataş - CFS Bağcılar (Albayrak) 4-2
17:00 Zeytinburnu - Fatih Hilal (Merkezefendi) 3-2
Güngörenspor - Sarıyer Yenimahalle 3-0h

7. GRUP
13:00 Altınova - Abidei Hürriyet (Albayrak) 5-2
13:00 Ulutepe - Bahçelievler Soğanlı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 0-1
13:00 Tepebağ Kültür - Kumkapı Sarıçubuk (Merkezefendi) 1-2
15:00 Piyalepaşa - Topkapı (Beyoğlu) 1-1
Etilerspor - Mahmut Şevket Paşa 0-3h

9. GRUP
13:00 Çapa - Bahçeköy (Namık Sevik) 4-1
15:00 Gültepe Özgençlik - Bayrampaşa Teknik (Yeşilova Kemal Aktaş)  1-0
15:00 Şafak 76 - Şehremini (Mahmutbey) 6-1
15:00 Eroğluspor - Ceylanspor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-3

11. GRUP
13:00 Çankırı Maruf - Kanarya (Bayrampaşa Bld) 2-2
15:00 Giresun Emeksan - Çeliktepe Ümit (Yıldıztabya) 5-2
15:00 Küçükpazar - İstanbul Bulancak (Fatih Mimarsinan)1-1
17:00 Haliç - Yıldıztabya (Namık Sevik) 2-0

13. GRUP
11:00 Araphan - Nurtepe (Alibeyköy) 6-2
13:00 Damlaspor - Haydarspor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 4-2
13:00 Harmantepe - Sefaköy (Yahya Kemal) 1-2
16:00 Yeni Levent Konaklar - 1863 Boğaziçi (Çilekli) 1-1

15. GRUP
14:00 Taçspor - Sancaktepe (Çakmak) 3-2
15:00 Üsküdar Anadolu - Küçükyalı Yelken (Selimiye) 1-0
15:30 Heybeliada - Pendik Kaynarca (Kartal Yunus) 1-5
Ömerlispor - Kavacık 0-3h

17. GRUP
13:30 Sapanbağları - Ataşehir Doğuş (Kartal Yunus) 2-1
15:00 Aydınlıspor - Çakmakspor (Tuzla Bld) 2-0
15:30 1923 Esenkentspor - Fikirtepe Dumlupınar (Başıbüyük) 2-0
16:00 Üsküdar 1919 - Kartalgücü (Çakmak) 0-3

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.