HAZIRLIK MAÇLARI

14 Kasım 2016 Pazartesi

İkitellispor U -17 ilk yarıda işi bitirdi.

İkitellispor U -17 ilk yarıda işi bitirdi.
İstanbul U-17/A Gençler ligi 9. Grupta şampiyonluk yarışı veren İkitellispor kendi
sahasında Bayrampaşa Doğanspor'u ilk yarıda attığı gollerle 2-0 mağlup etti.


Halkalı Etap sahasında Ligin 7.Haftasında İkitellispor kendi sahasında Bayrampaşa Doğanspor ile karşılaştı. Karşılaşmaya hızlı başlayan ev sahibi İkitellispor 6. Dakika'da Gökhan'ın attığı golle 1-0 öne geçti.


Misafir takım Bayrampaşa Doğanspor takımı gollün şokunu daha üzerinden atamadan 8. Dakika da kalesinde ikinci gollü gördü ev sahibi takım İkitellispor Oktay'ın attığı golle farkı ikiye çıkartarak ilk yarıyı bu gollerle kapattı.

İki takımda ikinci yarıya oyuncu değişiklikleri ile başladı.Skor üstünlüğünüde elinde bulunduran İkitelli daha atka birfutbol ortaya koyarak farkı açmak istedi. Ancak Bayrampaşa Doğan hrem ofans da hemda defans da iyi organize olarak rakibine başka gol şansı vermezken kendiside bulduğu pozisyonları değerlendiremeyincekarşılaşma ilk yarıda atılan gollerle son buldu. Mavi Beyazlı ekip Gökhan ve OKtay'ın golleri ile sahadan 2-0 galibiyetle ayrıldı

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.