HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2016 Cuma

İASKF'den Beril Kıran'a Destek.

İASKF ve TFF İstanbul Temsilciliği'nden Beril Kıran'a Destek.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden 1924 Yeniköyspor Teknik Direktörü Şaban Kıran'ın kızı Beril'e geçtiğimiz günlerde lösemi teşhisi konulmuştu. İstanbul Amatör Spor Konfederasyonu ve TFF İstanbul İl Temsilciliği hafta içi yapılan Tertip Komitesi toplantılarına maskeyle çıkarak minik Beril'e de moral olmaya çalışırken, başarılı çalıştırıcıya da destek olmaya çalıştı. 
İASKF ve TFF İstanbul Temsilciliği'nin ortak olarak kullandığı internet sitesinde konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Federasyon olarak her şekilde kulüplerimize destek vermeyi, onlarla sadece spor anlamında birlikte değil, her daim beraber olacağımızı daha öncede belirtmiştik. İASKF olarak kızımıza moralman destek vermek amaçlı salı günü yapılan tertip komitesi toplantısında tüm komite üyeleri TFF İl Temsilcimiz ve İASKF Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Mamat ve Federasyon Yöneticilerimiz ile birlikte maske takarak destek vermişlerdir. Federasyonumuz olarak Beril kızımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz." denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.